Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony NWZ A15 a FiiO X3-2


Rekomendowane odpowiedzi

A15 jest dosyć słabo opisany, ale tutaj względnie rzetelnie i szczegółowo.

Link tłumaczony z hiszpańskiego.Rysunki na których są wykresy otworzą się jak wyświetlisz stronę w oryginale ( https://headphoniaks.com/es/ ) :

 

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=es&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fheadphoniaks.com%2Fblog%2Fsony-walkman-a15-analisis-tecnico-y-review%2F&sandbox=1

 

Więcej o A15 trudno będzie znaleźć w kwestii pomiarów i wykresów.

 

X3 będzie miał na pewno więcej mocy.

Reszta, cóż ? Własne ucho --> najlepszy tester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jest w tym teście pozytywnie opisany ten A15

No pewnie, że nie jest.

Nie po to dałem linka żeby go chwalić ;) Co byłoby bez sensu trochę, bo staram się do spraw audio ( o ile to w ogóle możliwe ) podchodzić obiektywnie.

 

Jako ostatecznego weryfikatora używam ucha. I mówi mi ono, że dla mnie to fajny grajek. Bez względu na wykresy, moce i inne tym podobne ... A jak mu dać papu z dobrego wzmaka to mi hurysy zaczynają tańczyć ;)

 

Z tym, że to wszystko dotyczy mojego ucha i moich preferencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie nie jest w tym teście pozytywnie opisany ten A15

 

No pewnie, że nie jest.

Nie po to dałem linka żeby go chwalić ;) Co byłoby bez sensu trochę, bo staram się do spraw audio ( o ile to w ogóle możliwe ) podchodzić obiektywnie.

 

Jako ostatecznego weryfikatora używam ucha. I mówi mi ono, że dla mnie to fajny grajek. Bez względu na wykresy, moce i inne tym podobne ... A jak mu dać papu z dobrego wzmaka to mi hurysy zaczynają tańczyć ;)

 

Z tym, że to wszystko dotyczy mojego ucha i moich preferencji :)

Zawsze lepiej słuchać sprzętu, niż patrzyć na wykresy :)

Tylko co zrobić jak nie można przetestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej słuchać sprzętu, niż patrzyć na wykresy :)

Tylko co zrobić jak nie można przetestować...

 

 

Ja zanim kupiłem to siedziałem sobie ponad godzinę w salonie Sony i słuchałem na swoich słuchawkach. Nikt nie robił z tym problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz - a mnie hf3 na a15 podchodzą.

X3k będzie bardziej uniwersalny - więcej słuchawek z niego zagra. A15 słabiutki jest. Krystaliczny dźwięk, piękny barwowo, ale mocy styka dla niewielu sĺuchawek. X3K za to od biedy i dt990 pro popędzi. A z r70x robi miazgę.

Do hf3 i innych doków- a15 - super bateria, dźwięk na poziomie

Jak uniwersalnie ma być, bo różne słuchawy ma pędzić- fiio: więcej mocy, ten sam poziom jakości dźwięku, słabsza bateria, większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A15 słabiutki jest. Krystaliczny dźwięk, piękny barwowo, ale mocy styka dla niewielu sĺuchawek.

Do hf3 i innych doków- a15 - super bateria, dźwięk na poziomie.

Dlatego nie mam serca puścić go w świat.Plus to jak mi się zgrywa z MX985 i FLC8s :)

No i w konsekwencji tego wszystkiego doszlusowało do niego B1 dla bardziej wymagających słuchawek.

Ja wiem, że to razem na kanapkę się nie nadaje, że nie jest mobilne, że to razem cena około 1,4 k, ale razem tak mi gra, że przed słuchaniem krawat zakładam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przesadzajmy, z przenośnymi nausznikami A15 daje radę - z jakimiś Momentum, Amperiorami itd.
Ja miałem ze 3 miechy duet A15 + M50x i było super.

Mi mój iPod Video trochę tego A15 przypomina - jasny grajek dający tonę frajdy ze słuchania. Z perspektywy czasu pamięć zatarła różnice brzmienia między nimi, więc nie napiszę więcej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bachankas - najważniejsze Ci utkwiło :

 

" ... grajek dający tonę frajdy ze słuchania. "

 

Cała reszta analiz to już "rozbiór gramatyczny", a ja spierdzielam od tego jak tylko mogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne V-ki które znam to Brainwavz R1
Nie są drogie, zobaczysz czy ci się V-ka podoba.
To ja jestem tym jego kolegą co mu V-kę polecił ponieważ @Hercu,potrzebuje konkretnego basu,(takie kupuje słuchawki), gdy miałem Audeo wysokie tony bardzo mu się spodobały.
Typowej V-ki nigdy nie kupił, stąd moje stwierdzenie że imo przypasuje :)

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności