Skocz do zawartości

Fostex TH900MK2 kolejna nowość


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nowe TH900 zagrały gorzej niż 1 ale słuchałem ich krótko i nie porównując łeb w łeb wiec trzeba bardzie spróbować jeszcze raz na spokojnie i mając obie wersje pod ręka :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja to wierny jestem :) i ciagle różnica jest na granicy percepcji :) TH dorobiły sie nowych padów i pojadą na spa do Japoni ......a i przybyło Oppo komplet prawie bez wad :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie modyfikacje mają te D2000? Tylko zmieniony kabel na ForzaAudio? Miałem kiedyś D2000 po MarkLmodzie i grały zadowalająco, ale tak szczerze, to po TH900 spodziewałbym się o wiele więcej :)

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel i pady główna różnica to bas i scena która w TH jest lepsza . Swoją ocenę opieram Zawsze o Price performance No i tu D2000 wypadają lepiej . :)

W życiu jednak nie pozbył bym sie TH :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Scena nadal w TH900 mk2 niesamowita, chyba jeszcze bardziej.

Wiecie jakimi szowinistami audio są odwiedzający audio show zwolennicy kolumn i kabelków po kilka tysi pln? Dla nich słuchawki do szatan/zło.

Na AVS zdziwienie bo posypały się słowa z ust tych właśnie zapaleńców: Pierwsze słuchawki, które mógłbym mieć. - w sensie TH900MK2

Praktycznie wszyscy chwalili je za scenę, nasycenie, kontrast miedzy innymi słuchawkami zamkniętymi i dużą dozę szczegółów z dodatkiem dobrze kontrolowanego basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności