Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fostex TH-610


Rekomendowane odpowiedzi

Na targach Audio w Tkiyo został zaprezentowany nowy model Fostex TH610




Model TH610 jest następcą modelu TH600 .

Główne różnice w porównaniu z poprzednim modelem to:




1 ) Muszle zostały zmienione z magnezu na czarne drewno orzechowe


2 ) Złącza/kabel jest teraz odpinany w taki sam sposób jak TH900mk2


3 ) Dźwięk został ponownie dostrojony do drewnianych muszli i ich cech fizycznych i akustycznych




Pierwsze dostawy do sklepów koniec maja 2016


TH610.jpg

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważam :) jedne z ładniejszych jakie widziałem. Mam nadzieje że cena nie będzie przesadzona.


Troche spozniony zaplon z ta nowoscia, juz o tym przeciez bylo, podobnie z TH900mkII ;)

Teraz dostaliśmy info z Fostexa ten weekend i wcześniej nie było działu Fostex. Drugi raz po Japonii słuchawki będą prezentowane na targach audio w Singapurze 20i 21 lutego. Dla ciebie to stary suchar, nie podoba się nie czytaj. Ja nie widziałem tematu ani o MK2 ani o 610 wiec jeśli temat był to przeszedł może bez echa. Tu jest w konkretnym dziale Fostex.


Zwykłe TH600 to ok 550$ gdyby utrzymali cenę to wiem na co zbierać kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zdjęć ładniejsze niż wersja Massdrop ;-). Ale są gusta i guściki. Wiadomo coś o cenie?

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

przy obecnych trendach będzie drożej od 600tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

coś mi się wydaje że ostatni rzut TH-X00 na Massdropie po 400$ był ostatnim w ogóle... teraz będzie TH-610 "ciut" drożej :(

Co w tym smutnego? :)

 

 

bo TH-X00 to 400$, a stare TH600 to 550-600$, a ile za TH610? raczej nie 400$...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam lepsze będą :)

Z resztą nie siejmy zamętu. Przy dropie z X00 też ktoś pisał że prawdopodobnie X00 jest następcą TH600 i innych nie będzie.

A jak pisałem, że dropy zaraz się skończą, bo jak wychodzi poprawiony TH-900, to i pewnie wyjdzie poprawiony TH-600 to mówili, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam lepsze będą :)

Z resztą nie siejmy zamętu. Przy dropie z X00 też ktoś pisał że prawdopodobnie X00 jest następcą TH600 i innych nie będzie.

No i wychodzi na to że X00 są następcą 600. Tylko zmatowione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Szkoda że pady nie te okrągłe dali co są w TH600/900, tylko podobne do tych z THX00/D2000.

Jakoś mi nie podeszły pady w THX00, twardawe, uwierały mnie w uszy.

Te pady z TH600/900 są super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tam, oj tam lepsze będą :)

Z resztą nie siejmy zamętu. Przy dropie z X00 też ktoś pisał że prawdopodobnie X00 jest następcą TH600 i innych nie będzie.

No i wychodzi na to że X00 są następcą 600. Tylko zmatowione.
Tam bym mahoń a w nowych mamy łorzech :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie drożej - porównaj KXX do adekwatnego modelu ze standardowej oferty dla przykładu...

czyli do? bo to nie są k712

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności