Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Grado SR60e "eyecandy" hybrid


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

Którego meeta? (ujawniłem się jako ich szczęśliwy właściciel) :)

Jak to którego? ŚLĄSKIEGO :P

 

Tak było poprzednim razem https://muzostajnia.wordpress.com/2015/10/04/slasluch/

A jak będzie teraz to się zobaczy ;)https://muzostajnia.wordpress.com/2016/02/11/slasluch-wiosna-2016/

 

Wracając do słuchawek, to jak zawsze jestem w szoku jak ładnie można wykończyć słuchawki :wub:

 

 

I boli trochę że i tak już drogie słuchawki są jedynie drewno podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne, a teraz najważniejsze pytanie które nie wiedzieć czemu jeszcze nie padło. Jak to gra? Jakie zmiany zaszły?

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolorystycznie to nie współgra, chyba, ze na zywo jest inaczej.

Mi się bardzo podoba tak stonowanie, kontrast dla mnie wystarczający :>

 

Nie chodzi o kontrast tylko o kolorystykę. Są w zupełnie innej tonacji. Jak mówię, na zywo pewnie inaczej to odbierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieruję się i dźwiękiem i wyglądem, sam nie za bardzo widzę jakiś dysonans między kolorami drewna, ale ja je po 1. widziałem na żywo, po 2. wszyscy mamy inne monitory, a ja obróbkę robiłem rzecz jasna na swoim, a po 3 i chyba najważniejsze, każdy ma nieco inne wyczucie gustu. W każdym razie dzięki za spostrzeżenie, bo sam się nad tą kwestią zacząłem zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z przetwornikami coś kombinowałeś, czy fabryczne strojenie?

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście też nie :) cóż nadal są bardzo bezpośrednie, ale trochę się ocieplily, a dźwięk nabrał masy. Słabo się ich słucha, bo mam je ochotę zdjąć i na nie popatrzeć ;)

Stawiasz przed sobą lustro i słuchasz do woli.

To nic, że w domu powiedzą żeś narcyz. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście też nie :) cóż nadal są bardzo bezpośrednie, ale trochę się ocieplily, a dźwięk nabrał masy. Słabo się ich słucha, bo mam je ochotę zdjąć i na nie popatrzeć ;)

Haha, przedobrzyłem, teraz wyjdzie, że te moje słuchawki to tylko do oglądania :lol:

 

 

A z przetwornikami coś kombinowałeś, czy fabryczne strojenie?

 

Ja zawsze coś kombinuje, ale ostatnio preferuję minimalne zmiany, bo uważam że większość pożądanych zmian powinna zachodzić już na etapie konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze muszę sobie kiedyś sprawdzić jakieś Grado chociażby i sr60e, szkoda tylko, że jak podrożały jakiś czas temu to teraz już cena ta została. Bo mam jakieś nieodparte wrażenie, że grają jak żadne inne słuchawki, dopóki nie posłucham to pewnie się nie dowiem na 100% ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grają zupełnie inaczej, bo są bardzo bezpośrednie - kawa na ławę, cała muzyka prosto na twarz - nie jakieś głębie i pozycjonowania :) Wczoraj słuchałem na nich muzyki elektronicznej i było super - fajniej niż na SWSach, bo w takiej muzyce sztuczna scena mi przeszkadzała. Jazz już jednak dużo lepiej na SWSach. Fajnie natomiast wypadają wokale, bo śpiewanie jest prosto do ucha. Polecam je jako fajny egzemplarz do kolekcji, który pokazuje te same utwory z trochę innej perspektywy niż cała reszta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Z czystej ciekawości kupiłem sobie 60e i jestem mile zaskoczony - oczywiście biorąc pod uwagę ich cenę. Trochę przeraża mnie jakość obudowy driverów - tani lekki plastik. Chwilę się pobawiłem w wytłumienie obudowy - metoda dość prymitywna ale skuteczna - zwykły 20 cm pasek cienkiej gumy ściśle owinięty na obudowie. Skutek naprawdę jest ciekawy. Dlatego mam 2 pytania:

 

1. czy 60e po modyfikacji (przyznam że podobają mi się bardzo) grają na poziomie 225 lub 325 czy po prostu inaczej ?

 

2. jaki jest orientacyjny koszt modyfikacji: samej obudowy oraz obudowy z kablem ?

 

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności