Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

3-ci MEET Koszaliński ?


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra... na PW popisałem... zostaje 21.05 definitywnie.

To jeszcze godzinę ustalić i z głowy :F

Będzie u mnie jeszcze AKG K501 oprócz tego co wypisałem.


Jest taka propozycja, żeby było 12-18, mi pasuje, można i wcześniej.

 

-----

 

Dobra... są finalne ustalenia.

Data: 21.05

Godziny: 11-18

Uwagi: Jako, że pogoda ma być sprzyjająca planuje grill na zewnątrz, oraz pociągnięcie prądu do zewnętrznego zadaszenia...

pogoda-21_saxnnss.png


A co do Audio... jak ktoś planuje przynieść jakiś DAC/AMP to niech przyniesie też niezbędne okablowania, bo u mnie jest na styk dla moich klocków, a nawet brakuje ;)

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja wpisuje się ze wszystkim co mogę przynieść.

 

---

 

Pożyczone na tą okazję przez crysis94:

1. SWS Atlantis - osobista para Michauczoka

2. AMP Panda - konkretna elektrownia, zwłaszcza jak na SE (trzeba do czegoś porównywać AMPa, który przywiezie nasz kolega ze Słupska i ocenić czy jest coś wart xD): http://allegro.pl/wzmacniacz-sluchawkowy-panda-by-fatso-aune-s2-i6183746596.html

 

---

 

crysis94:

 

DAC:
Cambridge Audio DacMagic [upgraded by BamboszeK];
Coaxoal Cable:
0,7m by Hakuri: SommerCable SC-Focusline M HighFlex;


Headphone AMP BAL:

The Wire BAL-BAL by BamboszeK [LM317 + LM337 & OPA1632 + LME49600];
Interconnects:
2x 0,5m by Hakuri: Hybrid Series BAL - 6x OCC 6N Silver Plated 24AWG
;

Headphone AMP SE:

FiiO K5;
Interconnects:

2x 0,5m by Forza AudioWorks: Copper Series SE - 4x OCC 7N Cyro 26AWG;


Headphones:

Ziricote
Yamaha YH-100 by michauczok [Pure Silver Solid Core 0,4mm Wiring | SMC Sockets | Fischer FA-004 Velour Ear Pads],

Beyerdynamic T70 [Beyerdynamic Custom One Pro Ear Pads],

AKG K501 {Forza AudioWorks Color Series HPC BAL Recabling},

Hybrid Grado SR60e "EyeCandy" by michauczok [sMC Sockets],
Audio-Technica ATH-A700X [Reloop Ear Pads];
SMC Headphone Cables:
1,5m by Hakuri: Hybrid Series BAL - 4x Pure Silver used in Su-37 + 4x OCC 6N Silver Plated 24AWG;

1,2m by Jimmi Dragon: Silver Series BAL - 8x Pure Silver Solid Core 0,3mm

Headphone Adapters:
Adapter BAL=>SE Jimmi Dragon: Hybrid Series - 4x Pure Silver Solid Core 0,3mm + 4x Pure Copper Solid Core 0,3mm;

DAP:

FiiO X7 [AM2 & AM1];

IEM#1:

Etymotic ER4S;
IEM Cable:
1,5m by Jimmi Dragon: Hybrid Series BAL - & 4x Pure Silver Solid Core 0,3mm + 4x Magic Copper;

IEM Adapters:
BAL=>BAL Resistance Adapter 100Ω by Jimmi Dragon: Hybrid Series - 4x Pure Silver Solid Core 0,3mm + 4x Magic Copper,
BAL=>SE Resistance Adapter 100Ω by Jimmi Dragon: Hybrid Series - 4x Pure Silver Solid Core 0,3mm + 4x Magic Copper;


IEM#2:

FLC8S;
IEM Cable:
1,25m by Jimmi Dragon: Silver Series BAL - 8x Pure Silver Solid Core 0,3mm;
IEM Adapter:
BAL=>SE Adapter by Jimmi Dragon: Silver Series - 8x Pure Silver Solid Core 0,3mm & Socket 2,5mm;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wezmę lutownicę do Ciebie, kabelek od masy się pewnie znów odczepił bo kijowe połączenie ma. Szkoda, że od 2 miesięcy mam DIY lenia, do dziś miałbym już mojego finalnego wzmaka a tak żałuję kasę na obudowę, projekt pcb też leży na wstrzymaniu w 90% skończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropelka nie wchodzi w grę, z założenia jest to wzmacniacz modułowy, do grzebania itp;) Samo zasilanie było w nim całkowicie zmieniane aż 5 razy.

 

Czy na spotkaniu będą dostępne pady, które wchodzą na HD669? Z chęcią bym sprawdził coś wygodniejszego przy okazji:)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły SWSy... te mają więcej średnicy (i to na moim płaskim jak stół Wire BAL-BAL)...

Znowu mam ochotę sprzedać wszystko i sobie takie sprawić... jaka szkoda, że rzadko kiedy mogę otwartych używać :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem to piszę ale raczej mnie jutro nie będzie. Myślałem, że wyzdrowieje ale dzisiaj to była jakaś masakra w pracy, nie słyszałem co do mnie mówiła koleżanka z drugiego pokoju. Nie dość, że jeszcze Was bym czymś zaraził to odsłuch w takim stanie nie ma sensu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś porządny DAC z wyjściem SE? Ten mój xmos to tylko takie "w razie Wu". Będę pewnie koło 11-12, chyba że to za wcześnie:)

 

MatmaN - jest szansa na zabranie ze sobą na meet SHP9500? Z chęcią bym je przesłuchał :)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój DacMagic... ale tym razem po upgrade u BamboszKa :>

 

Sytuacja taka, że w godzinach 10-14 jestem na Pikniku Naukowym WTiE na Polibudzie na Śniadeckich i udaje, że wiem coś o audio w bloku H.

MEET planowałem na 14:30... myślałem, że podałem Tobie godzinę, jak nie to jesteś jedynym, który nie wiedział :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę na meet, w tym czasie jeszcze coś w domu mi się uda zrobić, chociażby naprawić multimetr, może się przydać na spotkaniu:P

 

Jak ktoś ma jakieś dobre RCA to może zabrać, ja używam najtańszych chińskich, tych zrobionych ze skrętki ethernetowej nie będę znowu zabierał bo tym można się bronić na ulicy podczas zamieszek:P

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności