Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Panasonic RP-HJE125 vs Philips SHE3590 vs MEE audio RX18


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Średnica w Philipsach jest cieplejsza, więc możesz mieć poczucie większej bliskości, ale dalej są to słuchawki niskiego sortu, więc różnica niewielka, bo ani w jednych, ani w drugich czystego brzmienia nie dostaniesz.

 

I  powinny pasować pianki T400, choć nie wiem jaki sens w ich marnowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co byś polecił do ok. 100 zł? Bliska ciepła średnica, dynamiczna muzyka, ogulnie konkretny i bliski dźwiek. Do klasyki rocka. 

Źródło huawei mate 10 lite. 

Słyszałem coś VJJB K4, chyba że coś innego? 

 

Czy VJJB K4S to to samo co zwykłe K4 tylko z mikrofonem? 

Edytowane przez f7kok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliska i ciepła średnica jest w Takstarach Hi-1200, ale nie wiem czy się zgrają z tym telefonem, bo czasem bas się w nich za bardzo przewala.

I tak, K4s, to zwykłe K4, tylko z pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak podłączyłem do smsl m2 słuchawki SM E10 i ES19S oraz kz zst i moje panasonic hje 125 to różnica miedzy ES19s a hje 125 była nie duża, dziwne żeby słuchawki za 100 zł były tylko troche lepsze od słuchawek za 40 zł. Najlepsze były własnie es19s i kz zst natomiast e10 sa lipne, mało masy w dzwieku... Wogule to jak słuchałem tych wszystkich słuchawek na huawei mate 10 lite i na smsl m2 to różnica była prawie nie zauważalna, jak to możliwe? Czytałem w internecie wpisy, że ktos kupowal daca i nie widział róznicy w dzwieku. Czy z dragonfly tez nie bedzie roznicy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego słuchasz? Jak mp3 to rzeczywiście możesz nie zauważyć różnicy. Na gęstych plikach na pewno byś zauważył. Nie sam sprzęt gra, potrzeba dobrej jakości muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mp3 

Posłuchaj gęstych plików 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidal za darmo tylko dla nowego użytkownika przy zakupie DF. Też się zawiodłem i sam sobie zafundowałem HiFi. Jedynie przykro że Top HiFi naciąga klientów. Bo dopiero przy próbie uruchomienia kodu dowiadujesz się że to tylko dla tych co pierwszy raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miesiąc.

A dużo zależy od osłuchania. Jak całe życie słuchałeś na słuchawkach za 30 złotych, to często przejście na sprzęt nawet wysokiej klasy nie daje poczucia jakiejś znaczącej poprawy. Dopiero jak się z nim oswoisz i spróbujesz wrócić do budżetówek, to pojawia się różnica.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

Na miesiąc.

A dużo zależy od osłuchania. Jak całe życie słuchałeś na słuchawkach za 30 złotych, to często przejście na sprzęt nawet wysokiej klasy nie daje poczucia jakiejś znaczącej poprawy. Dopiero jak się z nim oswoisz i spróbujesz wrócić do budżetówek, to pojawia się różnica.

No to nawet sie nie oplaca, ale podobno dla studentów jest 50 % zniżki na premium i na hifi tylko nie wiem czy jest do okreslonego wieku czy nie ma limitu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dawno te czasy mam za sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności