Skocz do zawartości

TH600 mod


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj pancerność była jednym z priorytetów, dlatego tak właśnie jest zrobione, hifimanowym nie ufam, bo mam ze 3 kable z zepsutym 1 wtykiem, i czasem gniazdom w słuchawkach się zdarza nie kontaktować. Ale przynajmniej są niedrogie i malutkie, dlatego nadal często używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pancerność była jednym z priorytetów, dlatego tak właśnie jest zrobione, hifimanowym nie ufam, bo mam ze 3 kable z zepsutym 1 wtykiem, i czasem gniazdom w słuchawkach się zdarza nie kontaktować. Ale przynajmniej są niedrogie i malutkie, dlatego nadal często używam.

 

ludzie myślą, że gniazda HiFiManów są bardzo wytrzymałe i je... ukręcają, przekręcają, dokręcają jak babcia weki... to fajne małe wtyki dla delikatnych koneserów :)

 

 

a w środku też była wymiana kabla? w TH-X00 jest supeł w muszli zrobiony z oryginalnego kabla i trzyma bardzo solidnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że była, po 2 żyły na sygnał i masę, ten sam przewodnik co w kabelku.

Wiesz co do SMC, ja często zmieniam przewody, obchodzę się delikatnie, bo już długo mam z nimi styczność, i wiem że są delikatne, ale i tak co jakiś czas się psują. Ja to jeszcze sam sobie naprawię i nie narzekam, ale jeżeli ktoś jest tylko użytkownikiem końcowym, to wolę żeby nawet nie myślał, że coś się może zepsuć przez najbliższe parę lat :) Dlatego mam opcję takich pancernych wtyków, mają certyfikowane 5000 cykli wpinania/wypinania, i chyba ich nikt nie zepsuje, w dodatku automatycznie się blokują po wpięciu, i bardzo intuicyjnie odpinają, mają tylko jedną małą wadę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gniazda? Jakieś koncentryki? Masakra :) Zamontowałeś je trochę na modłę audeze. Szkoda tylko że musiałeś wiercić po dwie dodatkowe dziury na wkręty. Z drugiej strony, wygląda to na tyle fajnie, że nikt raczej nie będzie chciał powrotu do oryginału. Przy samych wtykach też widzę miałeś trochę więcej roboty. Pewnie jak w tych od hd800, ciężko w nich zmieścić więcej niż 2 żyły.

 

SMC są fajne, bo są małe ;)

 

Najlepsze byłyby mini xlry... gdyby były mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, koncentryki, czekam czy ktoś zgadnie :D Wielkość podobna jak w HD800, niestety ta dodatkowa obudowa je znacznie wydłuża, inaczej się jednak nie dało :) Chciałem dodać te gniazda bez modyfikacji samych słuchawek, ale się poddałem, tam jest tak mało miejsca w środku, że się po prostu nie da, mogłem kleić te drewniane nadstawki, ale klejeniu nie ufam, tym bardziej przy wystającym styku - idealna dźwignia do urywania klejonych drewienek ;p

 

Za 1 razem mega ciężko było wszystko zmieścić w środku, są na prawdę malutkie, mam nadzieje że następnym razem będzie łatwiej, bo cały dzień nad tym siedziałem ;)

 

Co do mini XLR, zgadam się, ale niestety są za duże, i w większości słuchawek po prostu się nie mieszczą, jacki się lubią luzować z czasem, zawsze jakiś problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam valucony w alphach i muszę przyznać że jakość i sposób na zapinanie jest genialna. Żadnego odkręcania, przekręcania tylko pstryk i po sprawie. Jak znajdziesz gdzieś bliżej niż USA to daj znać bo z dostępnością jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności