Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bilet w przeszłość pt. Tanie granie niesłychanie


amrowek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2021 o 05:10, Rafacio napisał:

Za tysiaka to poluj na w miarę nowe Onkyo a-9050

nie tą popierdólkę onkyo się skończyło

coś takiego

https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-nakamichi-ta3e-oryginal-hi-end-CID99-IDIZA31.html#11666c777c

 zostawia daleko w tyle łonkyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.12.2021 o 22:54, amrowek napisał:

nie tą popierdólkę onkyo się skończyło

coś takiego

https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-nakamichi-ta3e-oryginal-hi-end-CID99-IDIZA31.html#11666c777c

 zostawia daleko w tyle łonkyo

Niezła cena za starego trupa. Zwłaszcza biorąc pod uwagę tytuł wątku. Co jest w tym takiego lepszego od Onkyo poza chorą ceną to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rafacio napisał:

Niezła cena za starego trupa. Zwłaszcza biorąc pod uwagę tytuł wątku. Co jest w tym takiego lepszego od Onkyo poza chorą ceną to nie wiem.

cena tak , dźwięk już nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.02.2020 o 15:38, Oskar2905 napisał(a):

A jak ktoś ma więcej kasy to polecam wzmaki na irs2092. Co do podłączania tych wzmacniaczy to naprawdę nie ma co się bać i podchodzić do tego jak pies do jeża. Jak ktoś ma minimalne umiejętności lutownicze to sobie poradzi. No chyba że ktoś naprawdę upiera się na gotowy wzmacniacz to można kupić od chinoli gotowca. I tak będzie to lepiej grało a będzie nowe ;) . https://pl.aliexpress.com/item/32794894761.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3fc524e2RA6sQd&algo_pvid=966ba3ca-2bcc-48eb-ade4-b8d8f5074be3&algo_expid=966ba3ca-2bcc-48eb-ade4-b8d8f5074be3-30&btsid=0b0a187b15818643152782020e7f35&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Jestem w stanie uwierzyć że to zagra bardzo dobrze, kupiłem kiedyś XY-AP100X 100W+100W na dwóch scalakach Texas Instruments TPA3116D2 i grało to tak dobrze, że kupiłem drugi. Jeden to około 40zł + koszt zasilacza. Co prawda trochę brakowało dołu i leżą w szufladzie ale za tą cenę gra zaskakująco dobrze i ma BT. 

Znajdzie się coś takiego z wyjściem na sub? 


Szkoda że mój grundig fine arts nie mam jak podłączyć z aktywnym subem, dokupiłbym daca i podłączył pod tv. 

Edytowane przez LukaszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dobrać głośnik zbliżony technicznie do oryginału, zamontować, przeliczyć zwrotnicę, zmodyfikować ją, pomierzyć kolumny z nowymi głośnikami i dopracować efekt. Oczywiście w obu kolumnach to robimy, bo chyba nie chcemy mieć dwóch różnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 30.09.2023 o 23:59, rytmicznie napisał(a):

uszkodzony wysokotonowy w tl800

Wyślij do naprawy

https://acoustic-24.pl

Napisz do nich. Podejrzewam , że bedą chcieli drugą kolumnę(głośnik do zestrojenia. Ja miałem małe kolumny to wysłałem obie. Naprawili grają 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak w temacie,  stary wzmacniacz Dual CV5670 i... powiew nowości w postaci montażu podstawek i nowych OPA z możliwością żonglerki 😁

stoliki opa.jpeg

Edytowane przez amrowek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności