Skocz do zawartości

Fostex TH500RP - wstęp do dyskusji


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogólnie to towarzysko to bym pewnie się wybrał do Krakowa, ale nie dla tych Foszteksów, bo one ..... zresztą sami posłuchacie ;)

 

@Saudio,

gadaj tu zaraz, chciałem się nawet wybrać do stolycowego przybytku mp3store, ale Twoje jedno zdanie daje do zrozumienia, że ten czas lepiej poświęcić na inne zajęcia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi nie było odpowiedniego toru pod nie :)

Ale za to były HD800S i tu już było znacznie lepiej, ale takie odsłuchy sklepowe to niewiele mówią,

choć akurat Ski trochę dłużej sprawdziłem i są warte zainteresowania.

 

a nie mówiłem, że mówiłem ;) - to odnośnie S-ek rzecz jasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 800 i 800s konkurencją nie były. Przy GT40 fajnie się zgrały. W swojej cenie są zacne jak dla mnie. Mnie się podoba ich brzmienie.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fostexy przyjechaly do Krakowa, zostana pewnie do konca przyszlego tygodnia, zapraszam na testy.

Jest z czego posłuchać, czy swoje zabawki brać?

 

 

 

Ja może jutro lub pojutrze zajrzę, dziś uziemiony w robocie...

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostexy przyjechaly do Krakowa, zostana pewnie do konca przyszlego tygodnia, zapraszam na testy.

Nie zostaną do końca przyszłego tylko tego. Dostaniesz znać gdzie odesłać dalej. Ludzie czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fostexy przyjechaly do Krakowa, zostana pewnie do konca przyszlego tygodnia, zapraszam na testy.

Nie zostaną do końca przyszłego tylko tego. Dostaniesz znać gdzie odesłać dalej. Ludzie czekają.

 

 

Po premii mu! Myśli po krakowsku, tygodniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee, Mykupyku nie fikaj, przeca wszyscy wiedzą, że ten cały stolec to Waza przeniósł do Was, bo mu lekarz wiejskie powietrze zalecił.

...A i o Legii też ludziska różne rzeczy gadają...

 

e tam, ja jestem warsiawiak, a nie warszafka, mnie nie rusza niekonstruktywna krytyka :)

no i współczuję straszliwego smoku krakowskiego, przepraszam... smogu

 

 

PS. a kiedy słuchawki wrócą do Stolicy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

Fostexy przyjechaly do Krakowa, zostana pewnie do konca przyszlego tygodnia, zapraszam na testy.

Nie zostaną do końca przyszłego tylko tego. Dostaniesz znać gdzie odesłać dalej. Ludzie czekają.

 

Baele pewnie nie jeden raz ci zwracał uwagę na pewne rzeczy a do ciebie nic nie dociera...reszta dyskusji na privie.

 

Informacja o wysyłce słuchawek z Krakowa pojawi się oczywiście w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fostexy przyjechaly do Krakowa, zostana pewnie do konca przyszlego tygodnia, zapraszam na testy.

 

Nie zostaną do końca przyszłego tylko tego. Dostaniesz znać gdzie odesłać dalej. Ludzie czekają.

Baele pewnie nie jeden raz ci zwracał uwagę na pewne rzeczy a do ciebie nic nie dociera...reszta dyskusji na privie.

 

Informacja o wysyłce słuchawek z Krakowa pojawi się oczywiście w tym temacie.

O qrde! Czuje sie zaszczycony :) Serio serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee, Mykupyku nie fikaj, przeca wszyscy wiedzą, że ten cały stolec to Waza przeniósł do Was, bo mu lekarz wiejskie powietrze zalecił.

...A i o Legii też ludziska różne rzeczy gadają...

Chrzanić fostexy. Wygrałeś internety u mnie. Od trzech minut zalewam się łzami ze śmiechu, chociaż w tym kwartale zostanę warszawskim słoikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Zanim rozmowa pojdzie w bok... chodzilo mi oczywiscie o tego posta:

 

 

Teamie z mp3store,
Nie obrazajcie sie, ale ten case pokazuje jak tragicznie lezy komunikacja miedzy Wami.
Chyba powinniscie popracowac nad tym. A wlasciwie nie Wy, a ktos kto zarzadza tym biznesem.

 

 

Słuchawki w poniedziałek odeśle do centrali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności