Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fostex TH500RP - wstęp do dyskusji


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Azahiel

 

Wiecie, równie dobrze nie musimy kupować w mp3store... Nie wierzę, że to napisałeś. Coś od początku roku mp3store nie idzie dobrze w PR na forum (vide wątek o stronie www np.).

Samo forum wyróżnia się na te innych, nie tylko dotyczących audio, wysoką zawartością merytoryczną, stałą fajną ekipą zapaleńców, generalnie dobrą atmosferą. To wszystko to potencjał, który marnujecie. Łaski nikt nam nie musi robić, że wrzuci na forum info o nowościach itd.

Aż mi ręce opadły. Nie chce mi się nawet pisać.

Edytowane przez ma_x_ym
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o kupno w sklepie tylko generalnie to co się robi. Żadnego z nas nie jest obowiązkiem firmowym siedzieć i tutaj pisać. To nasza wyłącznie inicjatywa i tyle...

 

 

Tapnięte z Batmobilu.

 

Azahiel,

 

nie wierzę, że coś takiego piszesz. Pogięło Cię?

 

Tak w ogóle, to nie podoba mi się, że np. Ty (jak się okazuje) jesteś osobą związaną z firmą mp3store (czy jak ona się tam nazywa) i nie jest to jasne, uważam, że każdy pracownik mp3store powinien być "widoczny", np. jak to Wojtek zrobił.

Dla Was wręcz obowiązkowe powinno być co najmniej czytanie o czym się tutaj pisze.

Jestem w szoku! Kto Wami zarządza? Jeśli w ogóle.

Macie na bieżąco informacje o tym co jest "w modzie", jak reagować, jakie promocje warto przygotowywać itd. etc.

Edytowane przez Baele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jako pracownik stacjonarny (ja dopiero od miesiąca) nie mamy obowiązku tutaj zaglądać. To są nasze prywatne konta, od tego jest osobna osoba. My wszystko co tutaj jest podsyłamy odpowiedniej osobie- konto MP3store od tego jest.. To ze udzielamy się i prywatnie i poniekąd załatwiamy także i firmowe sprawy jak potrzeba. Było tak od zawsze... Dziwie się ze nie pamiętacie tego (albo jesteście za młodzi stażem) jak każdy z nas nie raz o tym pisał i to pare lat temu. Powtórzę to są nasze prywatne konta, od tego sa firmowe konta i od tego ludzie odpowiedzialni. Niejednokrotnie udzielamy się tez na temat sprzętu którego w ogóle nie mamy jako pracownicy mp3store w sprzedaży a teoretycznie nie powinnismy Twoim tokiem myślenia ;)

 

 

Tapnięte z Batmobilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa- forum nigdy nie było pod rządami mp3store. Właścicielem serwera i całego owszem, ale to Allen i inni admini oraz moderatorzy ustalają wszelkie zasady. To Wy (my tez) tworzymy to forum. Jeśli to by było tylko forum mp3tore to połowa zawartości nie związana z mp3store by poleciała albo nigdy się nie ukazała. A sam z mp3store jestem związany od wielu lat z prywatnej strony. Widziałem jak to raczkowało, ba widziałem jak to było forum iriver najpierw gdzie jeszcze Ksy oraz Khorn się udzielali i byli zarządcami. Widać ze nie wiele wiecie...

 

 

Tapnięte z Batmobilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kiedy będą w Krakowie? Muszę ich posłuchać... :)

Możemy się wybrać razem, chociaż mi bardziej zależy na HE-6/DT-150 :D

No to należy zgwałcić Kolegę z krakowskiego Mp3store na spotkanie w sklepie z fostexami w roli głównej.

 

 

+1

A na szybko jeszcze ze 3 kolejnych chętnych by się znalazło na odsłuchy.

Kurcze, wychodzi na gwałt zbiorowy :)

 

 

ta... we Krakowie i na szybko - przecież to jakiś oksymoron

 

 

 

PS. Baele to klient awanturujący się - na gablotę go jak przyjdzie na odsłuch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Kiedy będą w Krakowie? Muszę ich posłuchać... :)

Możemy się wybrać razem, chociaż mi bardziej zależy na HE-6/DT-150 :D

No to należy zgwałcić Kolegę z krakowskiego Mp3store na spotkanie w sklepie z fostexami w roli głównej.

 

 

+1

A na szybko jeszcze ze 3 kolejnych chętnych by się znalazło na odsłuchy.

Kurcze, wychodzi na gwałt zbiorowy :)

 

 

ta... we Krakowie i na szybko - przecież to jakiś oksymoron

 

 

 

PS. Baele to klient awanturujący się - na gablotę go jak przyjdzie na odsłuch!

 

 

bo klient bez krawata jest awanturujący się, a tak w ogóle to gbur i pijak! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się wtrącać, krytykować, robić offtopów itd., ALE: prosiłbym ekipę mp3store (jeśli faktycznie zależy jej na sprzedaży tych słuchawek), aby poinformować w odpowiedniej zakładce, że słuchawki są teraz tu a tu, że będą od tego dnia do tego i żeby w miarę możliwości dostawić jakiś odpowiedni sprzęt (najlepiej integra, myślę, że decard lub aune by się do tych słuchawek nadał) do posłuchania tych słuchawek i żeby sprzedawca w sklepie (nie robię żadnych osobistych wycieczek) nie robił min, jakby miał ****o pod nosem, kiedy ktoś przyjdzie w celu zakupu (lub chociażby bez tego zamiaru) ich posłuchać. Wiem, że moje wymagania są ogromne, ale piszę to wszystko jako osoba potencjalnie zainteresowana kupnem tych słuchawek. Pracuję na co dzień w kancelarii notarialnej i w każdym miejscu nieważne od oferowanego towaru, usługi ma być miło i profesjonalnie. Nie raz muszę rozmawiać ze śmierdzącym gościem przez godzinę o czynności, za którą musiałby zapłacić 250 zł, a i tak jej później u mnie nie zrobi (pomijam fakt, że w odróżnieniu do radców prawnych, notariusz czy zastępca notariusza nie bierze nic - bo mu nie wolno - za informację co do czynności notarialnej). Są to słuchawki planarne, z wszystkimi wadami i zaletami tej konstrukcji (słabo z górą, sceną, raczej ciemne, potrzebujące dużo pary, żeby wszystko uporządkować i je otworzyć), więc dlatego mówię o jakieś platformie testowej, która mogłaby wędrować ze słuchawkami, żeby je pokazać z jak najlepszej strony i żeby uniknąć sytuacji, w której sprzedawca mp3store mówi: panie, na stanie mam tylko fiio x5, a z tymi zagrają te słuchawki średnio i później taki klient napisze na forum, że ich słuchał i ****, nie poleca, bo basu za dużo, ciemne, zero góry, brak sceny, zwaliste granie bez życia. Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu aby każdy odsłuchiwał na swoim sprzęcie. W jednym z tematów masz podane gdzie są słuchawki. Sprzęt odsłuchowy to wewnętrzna sprawa każdego sklepu. Niezadowolony jesteś z warunków odsłuchu i obsługi napisz gdzie trzeba.

 

U mnie na sklepie w Łodzi sprzęt odsłuchowy oprócz wielu grajków to GT40A, duży Questyle (nie pamiętam numerku teraz na szybko), Fiio K5, iBasso P5.

 

Słuchawki teraz są w Łodzi do powiedzmy poniedziałku lub wtorku, Potem wracają do Warszawy następnie Kraków. Czy trafią na kolejne sklepy to sprawa obsługi sklepu.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje ok. Moje bez problemu się chwały. Proszę posty zaraz po moim pierwszym przenieś do tematu o samych sluchawkach. Robi się bałagan.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się wtrącać, krytykować, robić offtopów itd., ALE: prosiłbym ekipę mp3store (jeśli faktycznie zależy jej na sprzedaży tych słuchawek), aby poinformować w odpowiedniej zakładce, że słuchawki są teraz tu a tu, że będą od tego dnia do tego i żeby w miarę możliwości dostawić jakiś odpowiedni sprzęt (najlepiej integra, myślę, że decard lub aune by się do tych słuchawek nadał) do posłuchania tych słuchawek i żeby sprzedawca w sklepie (nie robię żadnych osobistych wycieczek) nie robił min, jakby miał ****o pod nosem, kiedy ktoś przyjdzie w celu zakupu (lub chociażby bez tego zamiaru) ich posłuchać. Wiem, że moje wymagania są ogromne, ale piszę to wszystko jako osoba potencjalnie zainteresowana kupnem tych słuchawek. Pracuję na co dzień w kancelarii notarialnej i w każdym miejscu nieważne od oferowanego towaru, usługi ma być miło i profesjonalnie. Nie raz muszę rozmawiać ze śmierdzącym gościem przez godzinę o czynności, za którą musiałby zapłacić 250 zł, a i tak jej później u mnie nie zrobi (pomijam fakt, że w odróżnieniu do radców prawnych, notariusz czy zastępca notariusza nie bierze nic - bo mu nie wolno - za informację co do czynności notarialnej). Są to słuchawki planarne, z wszystkimi wadami i zaletami tej konstrukcji (słabo z górą, sceną, raczej ciemne, potrzebujące dużo pary, żeby wszystko uporządkować i je otworzyć), więc dlatego mówię o jakieś platformie testowej, która mogłaby wędrować ze słuchawkami, żeby je pokazać z jak najlepszej strony i żeby uniknąć sytuacji, w której sprzedawca mp3store mówi: panie, na stanie mam tylko fiio x5, a z tymi zagrają te słuchawki średnio i później taki klient napisze na forum, że ich słuchał i ****, nie poleca, bo basu za dużo, ciemne, zero góry, brak sceny, zwaliste granie bez życia. Pozdro

 

Jesooo, To Ty Żyjesz? :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie chce się wtrącać, krytykować, robić offtopów itd., ALE: prosiłbym ekipę mp3store (jeśli faktycznie zależy jej na sprzedaży tych słuchawek), aby poinformować w odpowiedniej zakładce, że słuchawki są teraz tu a tu, że będą od tego dnia do tego i żeby w miarę możliwości dostawić jakiś odpowiedni sprzęt (najlepiej integra, myślę, że decard lub aune by się do tych słuchawek nadał) do posłuchania tych słuchawek i żeby sprzedawca w sklepie (nie robię żadnych osobistych wycieczek) nie robił min, jakby miał ****o pod nosem, kiedy ktoś przyjdzie w celu zakupu (lub chociażby bez tego zamiaru) ich posłuchać. Wiem, że moje wymagania są ogromne, ale piszę to wszystko jako osoba potencjalnie zainteresowana kupnem tych słuchawek. Pracuję na co dzień w kancelarii notarialnej i w każdym miejscu nieważne od oferowanego towaru, usługi ma być miło i profesjonalnie. Nie raz muszę rozmawiać ze śmierdzącym gościem przez godzinę o czynności, za którą musiałby zapłacić 250 zł, a i tak jej później u mnie nie zrobi (pomijam fakt, że w odróżnieniu do radców prawnych, notariusz czy zastępca notariusza nie bierze nic - bo mu nie wolno - za informację co do czynności notarialnej). Są to słuchawki planarne, z wszystkimi wadami i zaletami tej konstrukcji (słabo z górą, sceną, raczej ciemne, potrzebujące dużo pary, żeby wszystko uporządkować i je otworzyć), więc dlatego mówię o jakieś platformie testowej, która mogłaby wędrować ze słuchawkami, żeby je pokazać z jak najlepszej strony i żeby uniknąć sytuacji, w której sprzedawca mp3store mówi: panie, na stanie mam tylko fiio x5, a z tymi zagrają te słuchawki średnio i później taki klient napisze na forum, że ich słuchał i ****, nie poleca, bo basu za dużo, ciemne, zero góry, brak sceny, zwaliste granie bez życia. Pozdro

 

Jesooo, To Ty Żyjesz? :woot:

 

 

a co to za życie u notariusza w papierach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym sklepie jako źródło do odsłuchu mamy GT40A który się całkiem dobrze spisuje, a przy Fostexach sprawuje BARDZO dobrze.

 

Od środy Fostexy w Krakowie - zapraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie? Piątek, piątunio, piąteczek? Z fostexami w Krakowie szybki numereczek?

Sry ze dopiero teraz,

Damian przedzwon sobie do Sapiego w sprawie he6 pytalem go ale nie bardzo jest chetny zeby je sciagnac do krk.

dt150 beda dostepne dopiero w marcu, napisze Ci jak tylko przyjada do krakowa.

Audionanik fostexy przyjada do mnie w przyszlym tygodniu,

SlawekR zagladaj smialo na odsluch

 

Temat gwaltow zbiorowych w tych czasach... przemilcze...

Nie ma problemu, dzięki za odpowiedź Michał!

 

Jutro pogadam sobie z prezesem, bo źle się czuje, a szkoda mu głowę zawracać w takich okolicznościach. Pytanie, czy tylko ja w Krakowie zainteresowany jestem HE-6, bo jeśli tak, to nie ma co sprawy poganiać. DT-150 możliwe, że nieco wcześniej się pojawią - można powiedzieć, że wstępnie załatwiłem Ci już 2 chętnych (tj. jednego chętnego i jednego skąpca - czyt. mnie) :D

 

P.S.

Szkoda, że Fostexy nie mają odczepianego kabelka, bo bym coś wydziergał do balansu - chyba, że coś umknęło mojej uwadze podczas przeglądania zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której randka? Czy jest kondomat w pobliżu?

 

Normalnie, se wziął do serca ten gwałt zbiorowy, ech :)

A tak poważnie, trzeba będzie zajrzeć, proszę tylko o bardziej dokładnie info kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności