Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Takstar ML720 - takstar potrafi!


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się nowe modele od Takstara. Jednym z nich jest typowo portable model ML720 - niewielkie słuchawki z trzy-przyciskowym pilotem o konstrukcji otwartej. Wykonanie wzbudza zaufanie. Jest naprawdę dobrze, a materiały są wysokiej klasy. W sprzedaży już niedługo oczywiście w Mp3store, cena jeszcze nie jest znana.

 

20160123111425440.jpg

 

• Product Type: Dynamic, Stereo Headphones
• Driver Diameter: Ø40mm
• Impedance: 32Ω±15%
• Frequency Response: 20Hz~20KHz
• Sensitivity: 103±3dB at 1KHz
• Max.Input Power: 100mW
• Rated Power: 30mW
• Audio Connecting Cable: Ø2.5mm x 1.2m
• Net Weight: 163g

• Color: Black

 

Potraktujcie moją zajawkę jako wstęp do krótkiego testu Azahiela :) no może nie pełny test, ale konkretne trzy grosze :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koss Porta Pro? PX100? V-jays?

Wiesz nie każdy chce zamknięte. Ja jak mam wybór wolę otwarte, nie męczą mnie tak. ML720 mają nawet mimo budowy coś co można spokojnie nazwać tłumieniem dźwięków zewnętrznych. Na miasto często biorę KSC75 tez otwarte. Bardzo wiele osób na sklepie często narzekało na brak wyboru właśnie w śród takich słuchawek. Azahielowi np bardziej podoba sie model 720 niż zamknięty 750 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie spotykam bardzo dużo ludzi na ulicach i w środkach komunikacji miejskiej z Koss Porta Pro - w sumie zadziwiające, ale myślę, że to się bierze poza aspektami estetyczno-ergonomicznymi (Kossy są mega małe, wygodne, kultowo wyglądają) z większego poczucia bezpieczeństwa, bo masz większy kontakt słuchowy z otoczeniem.

Mnie bardzo przekonują te Takstary koncepcją i wyglądem. Z chęcią bym je zrecenzował.

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też nigdy nie chciałbym się odizolować od otoczenia. Lepiej wiedzieć co się dzieje dookoła. Ciekawe jak brzmią te słuchawki bo szukam w rozsądnej cenie czegoś mniej zamulonego od KPP.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne słuchawki, będę niedługo recenzje ich umieszczał. Bardzo wygodne, welurek bardzo fajnej jakości na padach. Grają raczej ciepławo. Mi się fajnie uzupełniają z iphonem 6. Wykonanie- bardzo dobre. Małe, poręczne i się składają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko prosił o porównanie w recenzji do jakiś znanych popularnych słuchawek np. AKG K550 lub choćby Takstar PRO80

 

Bardzo fajne słuchawki, będę niedługo recenzje ich umieszczał. Bardzo wygodne, welurek bardzo fajnej jakości na padach. Grają raczej ciepławo. Mi się fajnie uzupełniają z iphonem 6. Wykonanie- bardzo dobre. Małe, poręczne i się składają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka to jest liga i do czego byś porównywał? Ja tam mogę porównać wszystko ze wszystkim - polecam bardzo inspirujące i otwierające oczy i umysł. :)

 

Przede wszystkim wymienione słuchawki są zamknięte, a tutaj mamy otwarte. Po drugie owszem możemy porównywać ale to trochę jak porównywać samochód do samolotu- niby też służy i to i to do podróżowania, ale jednak w inny sposób....

 

Bardziej można je porównać do bayerów wyżej wspomnianych (swoją droga dtx501 też nijak się mają do pro80- te drugie są po prostu lepsze w każdym aspekcie), Senków PX100, KPP itp- do takich tak jak bardziej.

AKG K550 to jednak już wyższa półka (no powiedzmy średnia zakładając cenę np. HD600). Pro 80 z racji swojego rozmiaru i budowy (zamknięta) grają zupełnie inaczej- przede wszystkim czyściej na średnicy generalnie.

 

@Lordzie

 

Bo bym zapomniał. Czy mulą? Zależy z jakim źródłem, ale jest jednak lekki muł- nie wiem czy to cecha słuchawek takiego rozmiaru (k450/bayerki 501 itp) ale bardzo podobne granie. Jedynie jest więcej wysokich. NIe są one jednak jakiejś też lepszej jakości.

 

 

Ps. Cieszę się że możesz porównać wszystko ze wszystkim i potrafisz też innym uwagi dać do tego... Jednak zachowaj takie uwagi dla siebie na przyszłość :) Od tego jest PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności