Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne zamknięte do domu - co wybrać ?


stawek

Pytanie

Witam. Proszę was o pomoc w wyborze słuchawek nausznych z dobrą izolacją zewnętrznych dźwięków.

Potrzebuję czegoś ciepłego ew. w miarę neutralnego. Muzyka tak na prawdę wszystko po trochu, ale najczęściej są to kawałki z top listy radiowych hitów :) czyli ... pop/dance ? No i od czasu do czasu gram w WoTa na słuchawkach, ale nie mają być to słuchawki gamingowe, ale przede wszystkim muzyczne. Wygoda jest również bardzo istotna ponieważ spędzam w słuchawkach sporo czasu.

Aktualnie posiadam Takstar Pro80 i jestem z nich bardzo zadowolony, ale potrzebuję czegoś z wyższej półki.

Do przeznaczenia max 600zł, chyba że za 700 dostanę coś jeszcze grającego o klasę wyżej wtedy będzie to na pewno propozycja do rozważenia.

Słuchawki podpięte pod komputer z kartą dźwiękową AIM SC8000.

Co możecie polecić ? (600zł) Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Aktualnie posiadam Takstar Pro80 i jestem z nich bardzo zadowolony, ale potrzebuję czegoś z wyższej półki.

Do przeznaczenia max 600zł, chyba że za 700 dostanę coś jeszcze grającego o klasę wyżej wtedy będzie to na pewno propozycja do rozważenia.

Słuchawki podpięte pod komputer z kartą dźwiękową AIM SC8000.

Co możecie polecić ? (600zł) Bardzo proszę o pomoc. pro80 wysoko stawiają poprzeczkę

pro 80 to klasowe słuchawki

k550 będą po prostu inne

maja pojawić się ml750 które ponoś bardzo dobre również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To słabiutko coś to wygląda póki co.

W takim razie jeśli nie ma sensu zmieniać słuchawek na te z wyższej półki to jaki jest sens wydawania na "jakieś" 700zł jak można kupić Pro80 za 300zł ?

Bo dajecie mi do zrozumienia, że pchanie się w zakup jakiś w teorii lepszych słuhcawek nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M50x będą rozwinięciem tego co masz. K550/hm5 - zdecydowanie równiejsze, dużo mniej basu. To trzeba lubić. I tyle. Trzeba posłuchać. Jest szansa że podejdzie i już z obecnej karty zagra bombowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Proszę was o pomoc w wyborze słuchawek nausznych z dobrą izolacją zewnętrznych dźwięków.

Potrzebuję czegoś ciepłego ew. w miarę neutralnego. Muzyka tak na prawdę wszystko po trochu, ale najczęściej są to kawałki z top listy radiowych hitów :) czyli ... pop/dance ? No i od czasu do czasu gram w WoTa na słuchawkach, ale nie mają być to słuchawki gamingowe, ale przede wszystkim muzyczne. Wygoda jest również bardzo istotna ponieważ spędzam w słuchawkach sporo czasu.

 

 

Podepnę się pod temat wymagania mam podobne tylko z muzyką bliżej mi do rocka lecz też wszystkiego po trochu.

Budżet 100-200 zł.

Co byście mi polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności