Skocz do zawartości
  • 0

Muzykalne słuchawki wokółuszne do 1.5k


ICTC

Pytanie

Cześć.

 

W imieniu brata zapytam, czy znacie w tym przedziale cenowym słuchawki które mają wszystkie zalety Fidelio X2 a do tego są mniej neutralne, bardziej muzykalne/"fun'owe"? Mające więcej mięsa. Mogą być oczywiście zamknięte, półotwarte. Brat kupił sobie A15, być może idąc moim tropem nabędzie również Aune B1 - to będzie źródło.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moze dolozyc do fostex x00?

X2 nie znam,osobiscie ale znajac x1, L1 i L2 przypiszczam ze to nadal,wlasnie funowe granie...

Wiec w polce do 1500 trudno bedzie o bardziej funowa i wysoko jakosciowa konkurencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy z nas ma chyba inną definicję rozrywkowego brzmienia. Razem z bratem wychowaliśmy się na czarnej muzyce, ja aktualnie preferuję rock, on dalej słucha rapu. Może dlatego w X2 brakuje nam "mięsa"/basu o którym w innych wątkach wspominano. Ja go tam specjalnie nie słyszę.

 

Słuchawki będą użytkowane stacjonarnie, w pracy (siedzi sam, mogą być otwarte). Budżet niestety nie jest z gumy. Myśleliśmy o Meze 99 ale ile w tym zachłyśnięcia "hajpem" a ile faktycznie ******stej jakości dźwięku i muzykalności - tego nie wiemy.

 

DT150 to mnie prywatnie interesują od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Imo w dt150 wiecej miesa nie znajdziesz. Jest go mniej niz w dt990 pro...

Moze krok wstecz do X1? Tam kurcze micha sporo.

Denon d600 man wykop na dole ale jiz na srodku zwlaszcza w gitarach mi miesa brakowalo.

 

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie o wiele bardziej rozrywkowe granie od X2 to MDR-1A. Pod wpływem chwili sprzedałem i kurde żałuję. Oczywiście szczegółowość nie ta, słuchawki potrafią się gubić (dźwięki na siebie nachodzą w niektórych piosenkach, co z X2 mi się jeszcze nie zdarzyło) ale nóżka sama chodzi. ;) Do rapu używam AKG K181DJUE, świetnie się w tym gatunku odnajdują ale są niewygodne, brat ich nie chce. Mam jeszcze aktualnie tylko M50x, szału nie ma, kobitka na nich Geppertowej słucha.

 

Kiedyś byłem napalony jak szczerbaty na suchary na Oppo PM-3 ale po przemyśleniu mnie na nie nie stać. Brata też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odnoszę wrażenie, że szukamy czegoś podobnego. Trzeba celować w zamknięte i niestety drogie (duża przestrzeń, nie grające w głowie) słuchawki. Szczerze, nie wiem w jakie modele. W sumie to nie ważne bo i tak nie stać mnie na nic droższego od np. Meze 99. ;) Trzeba urealnić oczekiwania, albo rybki albo pipki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności