Jump to content
Sign in to follow this  
blueme

Recenzja xDuoo X3

Recommended Posts

Gdzie byłby dziś rynek DAPów, gdyby nie chińscy producenci? Prawdopodobnie by go nie było lub byłby na wyżynach luksusu i absurdu dyktowanych przez Astell&Kern. Na szczęście nie trzeba być zbyt zamożnym, żeby posiadać naprawdę solidnie brzmiący kompaktowy odtwarzacz, który zmieści się w małą kieszeń i nie zasmuci nas jakością brzmienia. Takim odtwarzaczem jest właśnie xDuoo X3 (wersja oprogramowania 1.1).

Zapraszam do zapoznania się z pełną recenzją na blogu.

https://tomigra.wordpress.com/2016/01/31/recenzja-xduoo-x3/

xduoo-x3.jpg?w=869

Edited by blueme
  • Like 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Inszy
      Produkty xDuoo czasami się pojawiały na naszych łamach przy okazji różnych recenzji, jednak tym razem jej nie będzie, mimo że prosto od firmy Audioheaven wpłynął do mnie ich najnowszy sprzęt stacjonarny: flagowa lampowa hybryda, xDuoo TA-30, wyceniona na 2799 złotych.
      Jest to wszystko mające combo, czyli DAC, wzmacniacz słuchawkowy i odbiornik Bluetooth, zamknięte w jednym, trzykilogramowym bloku. Jako przetwornik działa tu układ scalony ESS Sabre 9038Q2, w oczy zdecydowanie rzuca się duża lampa prostownicza 5Z3P (może bardziej znana jako 5U4G), a jako lampy wzmacniające pracuje para ECC82 (czyli 12AU7). Oczywiście mamy tu obsługę protokołu Bluetooth w wersji 5.0 oraz kodeków audio od SBC aż po aptX HD i LDAC. Możliwość połączenia układu DAC jest zarówno przez USB, jak i przez wejścia optyczne oraz koaksjalne. Z kolei zewnętrzny przetwornik można podpiąć przez RCA.
      Skoro jednak tyle tu dobra, to dlaczego nie ma dziś recenzji? Powód jest prosty: nie miałem na biurku żadnego odpowiednika prócz zestawu Focusrite Scarlett 6i6 2gen + xDuoo TA-20 , więc i o porównanie ciężko. Zamiast tego, dziś trochę luźniejszy opis mocno subiektywnych wrażeń.

Po moje wnioski zapraszam niżej 😏
      https://kropka.audio/test/wzmacniacze/xduoo-ta-30-wrazenia/

• By Karmazynowy
      Jakoś tak mam szczęście do wykopywania nowych Filipsów, wklejam parę fotek.
      Póki co informacji w zasadzie brak, cena po przeliczeniu z fotki poniżej to ok 1000$ ale nie wydaje mi się, żeby to było MSRP. Prawdopodobnie będą w tej samej cenie, czyli coś koło 300€. Pady chyba nadal mocowane na stałe. Waga 530g.

http://www.head-fi.org/t/723025/philips-fidelio-x2

http://www.ep-schroeder-werdohl.de/philips-x2-00-fidelio?utm_campaign=website&utm_source=sendgrid.com&utm_medium=email

Jak Philips zastosuje na X taką magię jaką zastosował w L2 to może być fajnie.
    • By Chamelleon
      Witam.
      Szukam małego DAPa jak xDuoo X2 (z podobną sygnaturą dźwięku) ale bez limitów na ilość utworów i folderów. Nie szukam niczego z ekranem dotykowym i bluetooth. Im prostszy tym lepszy. Sprawdzałem Nano D3 ale podobno słabo wypada pod względem jakości dźwięku i software podobno tragiczny. Mam też FiiO M5 ale już nienawidzę tego ekranu dotykowego. Mam bibliotekę ponad 30GB MP3 320kbps (około 4600 kawałków) i przeważnie odtwarzam całość losowo. Dlatego wszelkie Clipy odpadają a Clip+ jest dla mnie za ciemny. Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku, baterii i żeby łykał dużą bibliotekę MP3 bez dławienia się.
      Jakiś sugestie? Z góry dzięki.
    • By Inszy
      Firma xDuoo już od kilku lat zadomowiła się na polskim rynku audio, głównie za sprawą przenośnych odtwarzaczy audio. Pewien zbieg okoliczności jednak sprawił, że rok po premierze ich chyba najbardziej popularnego DAP-a, ciągle nie pojawiła się na naszych łamach jego recenzja. Czas więc nadrobić zaległości, przyjrzeć mu się dokładniej i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy xDuoo X3 II (499 złotych) zdążył się już zestarzeć, czy też ciągle jest ciekawym wyborem dla fanów dobrego brzmienia.

Tradycyjnie pod linkiem pełna recenzja 🙂
      https://kropka.audio/test/odtwarzacze/xduoo-x3-ii-recenzja/

• By bigmaras
      W ciągu dwóch tygodni premiera nowego wzmaka, następcy popularnego dość mocno XD-05

Jakie różnice?

1) Moc na wyjściu 1000 mW przy 32 Ohm lol
      2) Możliwość samodzielnej wymiany wzmaka operacyjnego - bezboleśnie
      3) DAC AK4493EQ
      4) Bateria ma ogarniać w zależności od połączenia do 13h/21h/40h (5000mAh 3.8V)
      5) Zmiana łącza USB na dwa oddzielne type-C
      6) Zachowano pełną kompatybilność z modułem receivera BT - xDuoo 05BL
      6) Cena: ok 260 USD

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy