Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe ~ 150zł


pisklok3

Pytanie

Budżet : 150zł

Czego potrzebujesz? : słuchawki do kanałowe

Przeznaczenie: Muzyka

Źródło : w terenie Sony Xperia Z3 Compact
Oczekiwania : Dobre brzmienie bassu i dobrze brzmiący wokal :)
Muzyka : Głownie Trance oraz Trap, ale też house smile.png

Witam.

Po ostatnim zakupie słuchawek do biegania a mianowicie MEE AUDIO M7P jestem mega zadowolony, ale używam ich też do poruszania się po mieście i tu im czegoś brakuje, ich zalety trzymania się ucha i wszystkiego do sportu, ale przy codziennym użytku brakuje im TEGO czegoś

 

Potrzebuje słuchawek na miasto takich co będą idealnie pasowały do takiej muzyki jak
Tiesto Adagio For Strings
Tiesto Just Be czy

Reflekt - Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)

Oczywiście to są pojedyncze tytuły ale w ostatnim kocham "popłynąć" przy wokalu i odlecieć A w MEE AUDIO mi tego brakuje.

Mam nadzieję ze forumowicze znowu mi pomogą w wyborze czegoś idealnego :)

Podpowiem ze miałem słuchawki Soundmagic PL11 i chciałbym coś innego mimo tego że te słuchawki też bardzo mi pasowały.

Z góry dziękuje każdemu co włączy się do dyskusji i pomoże mi coś wybrać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po przeczytaniu twojej recenzji Inszy o Takstarach zaciekawiły mnie :) Będę bardzo rozmyślał o nich ale ma wątpliwości co do konstrukcji kabla, potrzebuje czegoś w miarę wytrzymałego o czym nie pisałem bo mam super tendencje do rozbrajania kabla przy jacku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnio często słucham właśnie Reflekt - Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix). Przez ostatni miesiąc przetestowałem kilkanaście modeli słuchawek i aktualnie najbardziej spodobały mi się o dziwo najtańsze z nich - Philips 3590 z owalna tulejką (podobno gra gorzej od okrągłej, ale nie mam porównania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnio często słucham właśnie Reflekt - Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix). Przez ostatni miesiąc przetestowałem kilkanaście modeli słuchawek i aktualnie najbardziej spodobały mi się o dziwo najtańsze z nich - Philips 3590 z owalna tulejką (podobno gra gorzej od okrągłej, ale nie mam porównania).

Gratuluję. Wykpiłeś się tanim kosztem. Też bym tak chciał. :)

 

To jeszcze powinieneś dodać, że dotyczyło to sansa clip sport ;) .

 

Edit:Słuchałem tych philipsów na swoim sg xcover2 i je odrzuciłem jako nieodpowiednie dla mnie.

Edytowane przez rezystor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę nie odpisywałem ale weekend wiadomo :)

Też zastanawiałem się nad jays ale nie mam przekonania jakoś musiał by ktoś potwierdzić że są odpowiednie do tej muzyki budżet można oczywiście nagiac trochę :)

 

Oczywiście moje niezdecydowanie jest irytujące ale mam to do siebie że muszę być pewien zakupu na miliard procent :)

Edytowane przez pisklok3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności