Skocz do zawartości

Gdzie kupić cyfrową wersje gry


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam napędu optycznego w komputerze, zazwyczaj kupuje gry na ps4 jedynie wieśka na pc kupiłem w pudełku ale dlatego że był tam tez kod do ściągnięcia wersji z GOGa. Chce kupić nowego tomb raidera i jest na steamie ale za 50 euro to daje prawie 220zł a w pudełku jest za 150. Czy jak kupie w pudełku to jest tam kod do steama?

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tomb Raider korzysta ze Steamworks (a pewnie korzysta), to w pudełku na 100% będzie klucz, bo bez niego nawet płytka jest bezużyteczna. Natomiast do kupowania to faktycznie warto Muve.pl oraz Humble Store. Na cdp.pl i innych też czasem się fajna oferta trafi, ale rzadziej. Są jeszcze keyshopy, w których ceny potrafią być bardzo dużo niższe, ale ich "uczciwość" stoi pod lekkim znakiem zapytania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę dodają do GTX 970 i wyższych, więc rozejrzyj się po Allegro czy ktoś nie chce sprzedać swojego kodu z karty graficznej. Powinno być nieco taniej. ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Właśnie miałem proponować sprawdzenie allegro, inną opcją jest poszukanie kogoś mającego duży obrót na steam z średnią ilością wystawionych giftów na allegro i zapytanie o jakąś konkretną grę. Dość często są to ludzi którzy zdobyli $$ w portfelu steam i chcą go spieniężyć, więc zakup kolejnego giftu i jego wystawieniem nie jest tu problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym uważał, bo jednak na Allegro ludzie te klucze mają z różnych źródeł. Brałbym tylko, gdyby ktoś jasno napisał, że to z karty graficznej klucz. Natomiast handel giftami jest sam w sobie zabroniony regulaminem Steam, więc tego też bym zdecydowanie unikał.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym uważał, bo jednak na Allegro ludzie te klucze mają z różnych źródeł. Brałbym tylko, gdyby ktoś jasno napisał, że to z karty graficznej klucz. Natomiast handel giftami jest sam w sobie zabroniony regulaminem Steam, więc tego też bym zdecydowanie unikał.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Handel kluczami z promocji z kart graficznych też jest niezgodny z regulaminem ;)

 

Ale w sumie za taki handel już 3 skargi na mnie poszły do steam i do allegro kiedyś. Nikt nie zareagował :)

Ba allegro nawet kasowało negatywy od cwaniaków którzy kupili, i nie płacili mówiąc że ta transakcja i tak była niezgodna z regulaminem promocji.

 

Co do źródeł kluczy, fakt różnie bywa. Ale jeszcze nie trafiłem na gift czy klucz z allegro który kupowałem, żeby steam mi cofnął grę. W sumie sam steam nic nie robi do puki nie kupuje się kluczy/giftów z ograniczeniem regionalnym i nie aktywuje ich przez proxy/vpn'y itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko to, że ktoś kupił gifta łatwiej Valve sprawdzić i wykryć. No i o sytuacjach banów z powodu handlu giftami już słyszałem (choć fakt, że laaata temu), a przy kluczach tylko w bardzo szczególnych wypadkach. No ale co kto woli. Ryzyko w sumie i tak w każdym wypadku nie jest jakieś gigantyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję śledzić w miarę możliwości regularnie serwis lowcygier.pl Wyłapują promocje ze wszystkim sklepów i podają w przyjemnej formie. Sklepy polskie i zagraniczne.

Jeśli potrzebujesz coś "na już" to chyba najlepiej skorzystać z ich porównywarko-wyszukiwarki: https://salenauts.com/pl/pricetracker/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

trochę hibernowałeś co

 

na allegro można bez obaw kupować od kilku sprzedawców co mają szeroką ofertę i masę pozytywnych komentarzy a ceny znacznie niższe niż na Steamie i czasem na niektóre gry także niż w każdym innym sklepie z kluczami

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności