Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - 150 zł +/-


lukasz18dg

Pytanie

Dobry. Jak w temacie opisałem, poszukuje bezprzewodowych słuchawek do telefonu jak i komputera z mikrofonem. Dlaczego taki wybór o tym za chwilę. Zapraszam.

Przy pisaniu tego tematu oprę się o przypięty post:

-napisz ile masz do wydania (na słuchawki lub źródło do nich, bądź jedno i drugie),

Do wydania mam myślę koło 150 zł. Ale jeśli jest naprawdę warte dołożenie do puli, to zrobię to. Tylko przekonajcie mnie, że warto.

--wymagania dotyczące typu konstrukcji.

Preferowane są przeze mnie dokanałowe. Inne opcję także możliwe, tylko muszą stać za tym dodatkowe atuty. Dłuższy czas działania.

-sprzęt, którego używasz (w miarę możliwości mile widziana jest jego charakterystyka brzmienia),

Używałem dotychczas HTC RCE-190, ale niestety kabel się przełamał przy złączu : (. Grały OK. Nic nie mam do zarzucenia.

 

-jakiej słuchasz muzyki (gatunki, ew. zespoły, przeciętna jakość plików),

Słucham wielu rzeczy i są to przeważnie zróżnicowane rzeczy. Słucham audiobooki, muzykę klasyczną, po disco polo, rap, japońskie sountracki,gry itp.

 

-miejsce/a odsłuchu; istotne mogą się okazać warunki takie jak głośność otoczenia itp.

Autobus, dom, rower

 

-doświadczenia ze sprzętem; posiadając jakieś słuchawki dobrze jest określić stosunek do nich, napisać co dokładnie się (nie)podobało(np. barwa, charakterystyka, ilość basu/wysokich tonów); w przypadku zerowego doświadczenia także warto o tym wspomnieć.

Łamiące się kable, zepsute złącza w telefonie. Znudziło mnie okresowe kupowanie i wydawanie kasy na słuchawki, chce coś trwalszego.

Preferowana przeze mnie to technologia BT, jak widząc po temacie, szukam słuchawek do komputera, jak i telefonu. Możliwością jest także rozdzielenie moich oczekiwań na domowe i wyjściowe.

Proponujcie, piszcie, będę na bieżąco odpowiadał na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przepraszam, za brak odpowiedzi, sesja mnie pochłonęła

.

Na sam początek odeślę do recenzji (stosunkowo świeżej) jednego z człowieków z forum: https://muzostajnia.wordpress.com/2015/12/14/mee-m9b/

4 godziny to stanowczo zbyt mało dla mnie.

 

Ja bym polecil air-fi rumble. Graja fajnie, sa dosc wytrzymale, bateria trzyma bardzo dobrze. Dwa dni bez ladowania spokojnie. Z zasiegiem tez nie mam problemow, przynajmniej 8m jest. Nie sa to dokanalowki, to pewnie jedyny minus.

 

Są dosyć ciekawym rozwiązaniem, ale niestety nie są dostępne na naszym rynku. Nie mam zaufania do krajowego rynku, a tym bardziej do zagranicznego. :)

Samsung Level U. Grają przyzwoicie i bateria daje radę. Polecam się zainteresować.

Wymienione słuchawki, zainteresowały. Ciekawie wyglądają.
Niestety trochę kosztują.
Obecnie zastawiam się nad Bluedio Hurrican Turbine T2 i Samsung Level U czy coś innego Co wg was jest lepsze?
Zapomniałem dodać w głównym temacie, miałem przez chwilę Mantę
HDP701, ale niestety zastosowany BT, był tak słabej jakość, że poruszanie się z nim na dworze skutkowało częstym zrywaniem/szumy w utworze. Jak nie szumiały, to grały OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności