Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa USB do 250-300zł


ZdiW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam karty dźwiękowej USB do około 250-max300zł. USB ponieważ używam laptopa, moje słuchawki to Takstar HI2050. Zależy mi również na dosyć dobrym oprogramowaniu, dzięki któremu będę mógł ustawić odpowiednio parametry. Myślałem nad Audiotrak Maya U5, ale przeglądając forum znalazłem wiele złych opinii na jej temat. Interesował mnie też SoundBlaster Omni 5.1. Czekam na jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...tu miałem polecić coś na G... ale się ugryzłem w język :>)

Hifimediy UAE23 / U2 i do tego jakiś tani AMP w granicach stówy i powinieneś być Pan zadowolonym - do tych taksów więcej nie potrzeba (chyba :P).

EDYTA: Aaaaa i w sumie coś od Fiio spokojnie znajdziesz (E10k, E07k, Exxk)

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio już zdecydowanie za drogie :P , a Hifimediy dość trudno dostępne w Polsce, chyba, że podrzuci ktoś linka. Mógłbyś nieco przybliżyć mi Hifimediy UAE23 / U, czy na prawdę będzie w porządku na Takstarach HI2050? Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, a aktualnie używam karty SoundBlaster THX Studio i gdyby nie "pruszenie" na za cichym słuchaniem byłbym skłonny ją jeszcze zostawić, chociaż już od dawna planuję wymianę karty dźwiękowej.


(...tu miałem polecić coś na G... ale się ugryzłem w język :>)

Hifimediy UAE23 / U2 i do tego jakiś tani AMP w granicach stówy i powinieneś być Pan zadowolonym - do tych taksów więcej nie potrzeba (chyba :P).

EDYTA: Aaaaa i w sumie coś od Fiio spokojnie znajdziesz (E10k, E07k, Exxk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamówiłem FiiO Q1, niestety jeszcze nie doszedł, więc napiszę o nim tylko tyle, że go ludzie chwalą i jeżeli szybko się zdecydujesz to wyrwiesz go za 300zł w mp3store.

Czasem zdarzają się też promocje na Prodigy Cube'a i jeżeli potrzebna Ci mnogość wyjść i wejść, to produkt wart rozważenia, zwłaszcza że możesz modyfikować jego brzmienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że nie zależy mi na jak najmniejszych gabarytach, będzie to sprzęt stacjonarny, a większość z zaproponowanych sprzętów jest bardziej przenośna.


Na chwilę obecną najbardziej przekonuje mnie Fiio E11k, UAE23 (tylko szkoda, że nie można dostać w Polsce) oraz Audiotrak Maya U5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności