Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Szukam


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Szukam słuchawek dousznych, dobrze izolujących dźwięki z zewnątrz i dobrym basem. Mój odtwarzacz to SansaClip, a słucham głównie rapu

(coś takiego

)

Możecie polecić mi coś w zakresach normalnej ceny? Żeby nie wydawać majątku na słuchawki. Liczę na waszą pomoc ;)

Edytowane przez Kazzas
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuforce seria 700. Jak chcesz uzasadnienie to odsyłam do bloga audiofanatyk.pl

Tu na forum ostatnio ktoś sprzedawał brainwavz s0 w fajnej cenie. Sprawdziłbym komis. Ale mimo wszystko nuforce powinien wyczerpać temat. Fajnie łoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie, jak pytać, to "szukam", a teraz odpowiadający ma uzasadniać i rozwijać wypowiedź :P

 

Chcesz słuchawek z dobrym basem do rapu. Słucham czasami mówionej muzyki, nawet teraz. Ale mi wystarczają SHP9500, a w wersji outdoor Carbo Tenore to już maksymalny poziom niskich.

Ale ty chcesz coś z "dobrym basem", a - jak sięgam pamięcią - pytanie o dobry bas oznacza pytanie/poszukiwanie silnego basu. Stąd propozycja carbo basso. Słuchałem w zeszłym tygodniu i nie spodobały mi się, czyli ze sporym prawdopodobieństwem powinny być dla ciebie akceptowalne.

 

 

NE-700X mają jeszcze więcej basu, ale ładnie reagują na korektor.

Brainwavz S0 mają jeden feler - okrutnie mikrofonujący kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności