Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe over the ear za 150zł


PlanesFlyer

Pytanie

Dzień dobry, jeszcze nie zdecydowałem się, jakie słuchawki. kupić. Potrzebuję dokanałówek over the ear do około 150zł. Zależy mi na tym, by były żywotne i wytrzymałe (mogą być używane podczas mrozu i w dużej wilgoci), tak więc skłaniam się na jakieś sportowe. Dobrze by był w miarę równy rozkład pasem, ale mogą być trochę ciepłe. Będą używane z Lumią 630, ale i z komputerem, więc rozmiar sceny się liczy. Myślałem nad MEE M6 Pro, ale naczytałem się wiele złych opinii i teraz nie wiem, co wybrać. Na droższe od M6 Pro proszę mnie nie namawiać, bo to już szczyt moich możliwości finansowych na słuchawki. Słucham głównie rocka, ale nie będą stosowane tylko do muzyki. Dobrze, by miały mikrofon.
Co możecie mi polecić?

PS. Mam jeszcze jedno pytanie: Czym różnią się MEE M6 Pro i MEE M6P, bo z tego co widzę różnią się ceną 20zł?

Edytowane przez PlanesFlyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

M6P ma pilot, a M6 go nie posiada nie. To tak w ramach wstępu.

 

Jedyną złą rzeczą, jaką można powiedzieć o M6 Pro są odcinki pamięciowe, które są dość sztywne. Ja osobiście w ogóle nie lubię odcinków pamięciowych, więc mogę przesadzać. W każdym razie M6 Pro są neutralno-jasne, z basem opierającym się na sub-basie, równą średnicą i dość mocno rozciągniętą górą, która uspokaja się po wygrzaniu. Scena w nich jest naprawdę dobra. Mnie osobiście podchodzą bardziej, niż zachwalane Carbo Tenore. Za tą cenę i z takim wyposażeniem M6 Pro to prawdziwy wypas, ale może znajdziesz coś lepszego brzmieniowo. Pod kątem jakości wykonania i wytrzymałości? Nie koniecznie.

 

P.S. Jeżeli lubisz dociążone, ciepłe brzmienie, to w M6 Pro braknie Ci mięsa. Jeżeli wolisz wspomniane równe granie, będą ok.

Edytowane przez Noise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za odpowiedź. Chyba się na nie zdecyduję, ale chyba mamy małe nieporozumienie, ponieważ pytałem o różnicę między M6P, a M6 Pro, czy to te same słuchawki?

Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie można kupić te słuchawki poza Allegro? Nie znam zbytnio takich sklepów.

Edytowane przez PlanesFlyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M6 Pro różnią się czymś innym od M6P niż brakiem pilota w wersji Pro (które swoją drogą jak najbardziej pilota posiadają).

M6P to tańsze słuchawki przeznaczone do sportu. M6 Pro, to wyższy model o innym dźwięku, nastawionym bardziej na analizję, jaśniejszym i bardziej przestrzennym.

 

Właściwie poza producentem i zbieżnością nazwy, niewiele je łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności