Skocz do zawartości

Polecanki 2016


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To i tu wrzucę.
Ihsahn - Artkis. Kapitalna płyta, kompozyt na osnowie black metalu że zbrojeniami elektronicznymi, progresywnymi, gdzieniegdzie nawet popowymi. Perfekcyjnie wyważone, potężny kop, a zarazem piękny klimat i melodie. Ihsahn mistrz



Mobilnie pisane Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany wielu fanom prog rocka duet z Rosji wsparty Gavinem Harrisonem, Mariuszem Dudą i innymi:

 

Nie tylko dla fanów proga. Także dla tych, którzy lubią delikatny kobiecy śpiew, jazz i dobre piano ;)

Edytowane przez miki_w1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z początkiem kwietnia Niechęć zaprasza na długo wyczekiwany sequel ,,Śmierci w miękkim futerku”, zatytułowany po prostu ,,Niechęć”. Zespół bezkompromisowo wybrnął z syndromu drugiej płyty wyrzucając ją do kosza i… nagrywając od razu trzecią. O ile w pierwszych minutach dobiegają nas jeszcze echa debiutu, tak chwilę później wprowadzona zostaje zupełnie nowa, niezwykle osobista opowieść. Mroczna choć nastrojowa, agresywna acz pełna elegancji.

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzycy związani z Annalist nagrali płytę Music Inspired By Alchemy.Gościnnie w trzech utworach M.Duda,w dwóch Anja Orthodox.Fajnie się tego słucha.

Cała płyta tu:

http://muzyka.onet.pl/rock/inspired-music-inspired-by-alchemy-przedpremierowy-odsluch-plyty/d0l26m

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mnostwo ciekawych debiutow i jeszcze wiecej wspanialych powrotow ostatnio powychodzilo ale zaczne od plyty ktora wprawdzie ukazala sie w tym roku ale zawiera tylko nagrania z przed wielu lat;) tu mozna poczytac o plycie i o tej bardzo dziekawej artystce http://www.staubgold.com/en/album/154/resolutionary-songs-1979-1982/?PHPSESSID=06553838571554ecdcb8cc1079a0525e

 

i nowa rzecz ktora chyba najbardziej mi szczene zmasakrowala to nowy album Shit Robot wydany nie dawno dla ukochanej DFA - polecam, jak dla mnie kandydat do plyty roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jakoś niewiele tego w tym roku zrobiło na mnie wrażenie, przynajmniej póki co.

Nowe The Field daje radę, zwłaszcza tytułowy numer:

 

No i jest jeszcze świetne And Also The Trees:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jakoś niewiele tego w tym roku zrobiło na mnie wrażenie, przynajmniej póki co.

 

hehe na mnie wiele rzeczy robi wrazenie ale szybko sie nudzi.. no moze nie tyle nudzi co faktycznie nic jeszcze w tym roku tak mocno nie pozamiatalo. sluchalem juz nowa Nite Jewel - mialem wrazenie ze nierowny album aleto moze pierwsze przesluchanie. w kazdym razie kawalek otwierajacy plytke boski;)

dobra to moze cos polece, cos co ukoi nerwy przed meczykiem. album w stylu balearic - nie moge sie znudzic ta muzyka od wielu wielu lat, moze dlatego ze wpolczesni artysci tak niesamowicie potrafia tandete przekuc na szczyt wyrafinowania - chodzi o nowy album Cantoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności