Skocz do zawartości

MEE Pinnacle P1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry!

 

Jak im się sprawi neutralny setup z dużym zapasem mocy to grają na wysokim poziomie.  Uuu.. ale jak coś odstaje.. nie ma przebacz

 

20200329_064607.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LuQi napisał:

Ten maluch daje radę z nimi? 

Tak, bardzo mi się podoba to połączenie, no ale co kto lubi. E1DA 9038s większość doków napędza na 3-4 stopniu głośności (na 100) w trybie IEM. Dla P1 jest to może 10, nie liczyłem dokładnie, ale trochę więcej niż standard, przy czym nie robi tego już tak skokowo jak dla innych słuchawek, przy dużej czułości przejście między np. 4 a 3 to jest jak między za głośno a za cicho.  

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak v2, czyli 9038s. Musisz poczytać, na head-fi jest wątek. To są ponoć sprzęty tworzone (9038s i Powerdac) do napędzania trudnych stacjonarnych planarów. Warto jeśli to ma grać z telefonem czy tabletem wziąć ten rozgałęzik (opcja przy zamowieniu na Ali)  do podłączenia powerbanku. Przy trybie iem 9038s nie ciągnie drastycznych ilości prądu, ale ten Powerdac już ponoć potrafi skonsumować bardzo szybko baterię. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podpięte na razie pod BTR5 po SE. Mój BT20S w rozjazdach, wybrał się na ziemie wyzyskane :)@LuQione poprawiają się po wygrzaniu? Bo teraz już mi się podobają pod każdym względem, zarówno dźwiękowo jak i ergonomicznie. I wcale nie takie prądożerne jak wszyscy piszą, BTR5 na 50% mocy po SE wystarczy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I BTR5 wysterowuje je bardzo fajnie. Nawet na SE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Podpięte na razie pod BTR5 po SE. Mój BT20S w rozjazdach, wybrał się na ziemie wyzyskane :)@LuQione poprawiają się po wygrzaniu? Bo teraz już mi się podobają pod każdym względem, zarówno dźwiękowo jak i ergonomicznie. I wcale nie takie prądożerne jak wszyscy piszą, BTR5 na 50% mocy po SE wystarczy 


Szczerze mówiąc to mam je już od bardzo dawna i nie pamietam szczegółów, ale raczej nie zmieniały swojej sygnatury zbyt wyczuwalnie. Od początku grały bardzo dobrze i tak już zostało :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

W porównaniu z czym mocniejszym? 😉

A po kiego grzyba mam porównywać jeśli to co słyszę mi odpowiada? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Inszy napisał:

By ustalić czy dobrze wysterowuje, tak jak piszesz, czy po prostu pasuje Ci brzmienie.

O ile to drugie jest ważniejsze, to warto poprzeć czymś pierwszą opinię 

Nie jest ważniejsze, JEST NAJWAŻNIEJSZE. Ja słucham muzyki i jeśli to co słyszę mi pasuje, to mam w glebokim poważaniu, czy to dobrze czy źle wysterowane. Najważniejsza jest przyjemność ze słuchania muzyki a nie cyferki i wykresy. Idź Maruda po marudzić gdzie indziej, :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę co uważam i pisze że to moje zdanie, i nieważne czy się z tym zgadzasz czy nie. Uważam temat za zakończony,. Wrzuć lepiej jakiś test, to oczywiście oprócz marudzenia :) robisz bardzo dobrze. Miłego wieczoru, a ja dalej słucham sobie P1 🎶

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności