Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MEE Pinnacle P1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu pisałem o swoich pierwszych wrażeniach z zakupu takiego oto wynalazku.. TRN BT20S

 

88408CA7-6CA7-445D-BC4A-5AB6AD1C55BD.jpeg
 

Po kilkunastu dniach testów muszę powiedzieć jedno. Genialna współpraca z P1. Jestem mega zadowolony pod każdym względem. Byłem praktycznie pewien, że żaden z modułów BT nie poradzi sobie z P1, a jednak! Do tego tipsy Epro Horn i jest znakomicie! 
 

Pozdro dla fanów i posiadaczy P1. Ja mam je już bardzo długo, ale ciągle potrafią mnie mega pozytywnie zaskakiwać! Dlatego też mają u mnie swoje stałe i niezagrożone miejsce.

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów. Posiadam słuchawki P1 i przyznam że bardzo odpowiada mi ich brzmienie, ostatnio je porównywałem z VSonic GR07 i o ile nie do końca przypadło mi brzmienie o tyle spodobała mi się głębia sceniczna tych słuchawek której brakuje trochę P1. Czy wymiana kabla by pomogła im? Jak tak to jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One potrzebują mocy, mają wyższą impedancję od większości do kanałówek i to słychać. Z tym, że z tego co pamiętam one jakiejś dużej sceny nie mają, za to jak na jeden przetwornik są dosyć szczegółowe, ale tak zmiana źródła zdecydowanie niż kabel ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kolega @brunnerius twierdzi,że z P1 kabel jaki nabył od @bigmaras (Satin Audio) dużo daje. A nasz Brat Korsarz z Tortugi jest wielkim fanem P1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czaps napisał:

One potrzebują mocy, mają wyższą impedancję od większości do kanałówek i to słychać. Z tym, że z tego co pamiętam one jakiejś dużej sceny nie mają, za to jak na jeden przetwornik są dosyć szczegółowe, ale tak zmiana źródła zdecydowanie niż kabel ;)

Czy ja wiem. Wydają się bardziej przestrzenne niż Aune E1, przynajmniej dla mnie. Tylko właśnie tej głębi mi trochę brakuje :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem, że jej nie mają w ogóle, chodzi o to, że to nie jest jakaś potężna holografia, ale równocześnie nie jest to walenie z 1m obok. Szczegółowość tych słuchawek co za tym idzie dźwięki w tle, serio nie raz mnie zaskakiwały. Dla mnie jak już rozwiązaniem który dawało dużo więcej, było zmiana kabla na balans, co dawało po prostu więcej mocy i dawało tym słuchawkom możliwość odpalenia co potrafią. Ja z nimi spędziłem miłe chwile. Szczególnie mi podchodziły do jakiś medytacji i muzyki  na pograniczu psytrancu, ambientu, z elementami gitary czy pianina. Przy rapie mniej je lubiłem, do rocka też wolałem np Dunu Falcon. Ale np. takie Sigur Rós dobrze wybrzmiewało na P1... Są to dobre słuchawki z jednym przetwornikiem z całym wachlarzem jego wad oraz zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

A Kolega @brunnerius twierdzi,że z P1 kabel jaki nabył od @bigmaras (Satin Audio) dużo daje. A nasz Brat Korsarz z Tortugi jest wielkim fanem P1.

Kabel w cenie P1 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PeepingTom napisał:

Kabel w cenie P1 👍

Jefen hiszpański galeon zdobyty i dublony na kable są ;)

#korsarze rządzą!

W dniu 1.01.2020 o 22:35, LuQi napisał:

Jakiś czas temu pisałem o swoich pierwszych wrażeniach z zakupu takiego oto wynalazku.. TRN BT20S

 

88408CA7-6CA7-445D-BC4A-5AB6AD1C55BD.jpeg
 

Po kilkunastu dniach testów muszę powiedzieć jedno. Genialna współpraca z P1. Jestem mega zadowolony pod każdym względem. Byłem praktycznie pewien, że żaden z modułów BT nie poradzi sobie z P1, a jednak! Do tego tipsy Epro Horn i jest znakomicie! 

Ciekawe czy UTWS1 od Fiio to ten sam produkt tylko z inną marką.

 

@LuQi - to mówisz że Horny te od Aune E1 (polecane dla E1) ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lord Rayden napisał:

A Kolega @brunnerius twierdzi,że z P1 kabel jaki nabył od @bigmaras (Satin Audio) dużo daje. A nasz Brat Korsarz z Tortugi jest wielkim fanem P1.

Aye! Aye! Lordzie, kabelek Griffin zrobił im bardzo dobrze, jak zrobił to już gdzie indziej napisałem ale jest warty każdej złotówki i dla mnie ta para, P1+Griffin to "króliczek złapany" na jakiś czas ;) myślę dłuższy niż z innymi czopkami ;) 

 

8 godzin temu, PeepingTom napisał:

Kabel w cenie P1 👍

Chyba używanych P1, poza tym wiesz, dopóki nie zajrzysz w otchłań ona nie zajrzy w Ciebie... parafrazując klasyka ;)

 

W dniu 8.01.2020 o 19:29, Inszy napisał:

Bardziej od kabla może pomóc zmiana źródła i tipsów. 

oczywista oczywistość ;)

 

W dniu 8.01.2020 o 16:55, FreeQ napisał:

Szkoda, czytając recenzję można było wywnioskować że zmiana kabla jednak jakieś zmiany wnosi. Chociaż fakt nie patrzyłem na ceny tych kabli :).

Bo wnosi, dla mnie powrót do kabla stockowego, który sam w sobie jest więcej niż dobry, nie wchodzi w rachubę. Natomiast w kwestii kabla musisz wiedzieć co chcesz zmienić, strzelanie w ciemno w poszukiwaniu "lepszego ale nie wiem czego chcę" mocno drenuje kieszeń ;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okolo tysiac jest coraz wiecej sluchawek, ktore maja duze szanse przebic P1 bez wymiany kabla. Dla mnie P1 wymagaly kombinacje z piankami, ktore by je ucywilizowalu, ze o dostawie pradu nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeepingTom :D trzeba było od razu napisać, że Ci P1 kompletnie nie podeszły ;) (nie wszystko się wszystkim musi podobać) nie byłoby tematu. W kwestii słuchawek "za około tysiąc" i "mających szanse przebić" i nie ważne jaki model jakim. Tutaj Kolego "jednemu posmakuje czekoladka a drugiemu azjatka" jak to mawiał stary kiep wytaczając się pijanym z burdelu.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, brunnerius napisał:

@PeepingTom:D trzeba było od razu napisać, że Ci P1 kompletnie nie podeszły ;) (nie wszystko się wszystkim musi podobać) nie byłoby tematu. W kwestii słuchawek "za około tysiąc" i "mających szanse przebić" i nie ważne jaki model jakim. Tutaj Kolego "jednemu posmakuje czekoladka a drugiemu azjatka" jak to mawiał stary kiep wytaczając się pijanym z burdelu.

To jak ja nie mogę przekonac się do zachwalanych tu na forum Fiio FH5 i FH7. U mnie kompletny brak wygody, do ucha nie włażą. A inni za nimi szaleją

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 14:07, Lord Rayden napisał:

Jefen hiszpański galeon zdobyty i dublony na kable są ;)

#korsarze rządzą!

Ciekawe czy UTWS1 od Fiio to ten sam produkt tylko z inną marką.

 

@LuQi - to mówisz że Horny te od Aune E1 (polecane dla E1) ?

Wychodzi na to, że tak. Ale sam posłucham bo mam w domu TRN BT 20S, a teraz rwoniez wspomniane Fiio, czekam tylko na adaptery 0.78-MMCX 

gffxghfhgxhfgt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności