Skocz do zawartości

MEE Pinnacle P1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli albo problem z napędzeniem, albo z uszczelnieniem ucha.

 

@side z doków najczęściej mi grają testówki - nie mam czasu na moje :D A jak już mam, to raczej Shozy Star II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Słuchawek.

@Inszy a jakie teraz słuchawki to takie Twoje "robocze" , codzienne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

Czyli albo problem z napędzeniem, albo z uszczelnieniem ucha.

 

@side z doków najczęściej mi grają testówki - nie mam czasu na moje :D A jak już mam, to raczej Shozy Star II.

O brakuje seala nie ma mowy, bo custom tipsy mam i nawet zbyt szczelnie jest czasem. P1 jako jedyne słuchawki mi po aplikacji pompują ciśnienie w kanale i trzeba lekko poprawiać.
W domu się pobawię z iFi Nano Black Label. Zobaczę czy to kwestia napędzenia, czy jednak potrzebuję mocniejszego bejsu, bo nie słyszę jak trzeba. M3s nie powinien raczej wymiękać przy nich, ale potestuję.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lord Rayden napisał:

@Inszy a jakie teraz słuchawki to takie Twoje "robocze" , codzienne ?

Cóż, jak pisałem wyżej - głównie testówki...

Z prywatnych doków, to do domu Shozy Star II, a do telefonu Periodic Audio Beryllium. Choć w zimne dni nie chodzę z dokami, bo uszy marzną ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz większe wypełnienie kanału, trzeba się do tego przyzwyczaić, niezależnie od słuchawek. Na pewno względem zwykłych tipsów się izolacja poprawia w E1, a to IMO ich największa wada. Co do temperatur to niestety wychodzi minus P1 - metal czuć bardziej, :D chociaż przy dobrze dobranych tipsach nie ma kontaktu metalu ze skórą.

 

@Inszy M5s Ci w pełni wysterował P1? M3s w teorii ma tyle samo mocy na wyjściu słuchawkowym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch z Nano BL -trochę lepsza kontrola, ale bez mocniejszego basiora. Natomiast jak nieco inaczej zaaplikowałem słuchawki (przy custom tipsach to istotnie) to troszkę się klarowniejsze zrobiły i jakby pik w górze złagodniał na tyle, że nie muszę go w EQ zbijać. Aplikacja ma w tych słuchawkach cholernie duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LuQi napisał:

 

Ten iBasso coś zmienia dźwiękowo względem oryginału?

Szczerze, nawet nie sprawdzałem - iBasso jest lepiej wykonany, wygodniejszy i ma balans, więcej mi do szczęścia nie było potrzebne ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności