Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MEE Pinnacle P1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Halo! Co tak cicho w tym wątku? Nikt o P1 już nic nie pisze? Czyżby wszyscy przesiedli się na "tanie słuchawki z Chin"? :P

 

Ja trochę odkopię temat ponieważ ostatnio tak sobie słucham P1 w połączeniu z M0 i muszę przyznać, że nigdy bym nie przypuszczał, że ten maluch tak fajnie sobie z nimi będzie radził (na HG oczywiście). Ogólnie charakter dźwiękowy P1 pozostaje zachowany, poza fajnie podkreślonym basem przejawiającym się większą masą i lepszym zejściem. WOW odkąd znam P1 zawsze podobało mi się ich granie, a teraz pokazują pazur i udowadniają, że jeszcze potrafią czymś zaskoczyć.. in plus of course :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LuQi napisał:

Halo! Co tak cicho w tym wątku? Nikt o P1 już nic nie pisze? Czyżby wszyscy przesiedli się na "tanie słuchawki z Chin"? :P

 

Ja trochę odkopię temat ponieważ ostatnio tak sobie słucham P1 w połączeniu z M0 i muszę przyznać, że nigdy bym nie przypuszczał, że ten maluch tak fajnie sobie z nimi będzie radził (na HG oczywiście). Ogólnie charakter dźwiękowy P1 pozostaje zachowany, poza fajnie podkreślonym basem przejawiającym się większą masą i lepszym zejściem. WOW odkąd znam P1 zawsze podobało mi się ich granie, a teraz pokazują pazur i udowadniają, że jeszcze potrafią czymś zaskoczyć.. in plus of course :D

 

Posłuchaj na M5s, to koparę będziesz tydzień z podłogi zbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbieram (jak sójka) do zakupu P1 na amazon (używki) w niższej cenie... @bachankas właśnie mi pomagał (dzięki !) w rozeznaniu zakupów na u Germanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bachankas napisał:

Posłuchaj na M5s, to koparę będziesz tydzień z podłogi zbierać :)

 

Napiszesz coś więcej o tym połączeniu? Z jakiego powodu jest tak rewelacyjnie?

 

49 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ja się zbieram (jak sójka) do zakupu P1 na amazon (używki) w niższej cenie... @bachankas właśnie mi pomagał (dzięki !) w rozeznaniu zakupów na u Germanów.

 

Kupuj Lordzie bo to genialne słuchawki, zwłaszcza w cenie z Amazona.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5s bardzo dobrze sobie radzi z górkami w sopranach P1. Natomiast pomimo kultury gry i gładkości jest naprawdę fajna dynamika, trochę kompensuje brak wygaru na dole tych słuchawek. Sam używam P1 z M3s i lekko equalizuję. M5s to zbliżona charakterystyka, tylko na sterydach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

 

Kupuj Lordzie bo to genialne słuchawki, zwłaszcza w cenie z Amazona.de

 

Zbieram się na używki - najtańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bachankas napisał:

M5s bardzo dobrze sobie radzi z górkami w sopranach P1. Natomiast pomimo kultury gry i gładkości jest naprawdę fajna dynamika, trochę kompensuje brak wygaru na dole tych słuchawek. Sam używam P1 z M3s i lekko equalizuję. M5s to zbliżona charakterystyka, tylko na sterydach.

 

Podobne odczucia mam kiedy podłączam P1 do WM1A.. wtedy też za każdym razem opad szczeny gwarantowany :D Mam wrażenie, że P1 pokazują wtedy w pełni swój potencjał. Jest taka dynamika, szczegółowość i przestrzeń, że nie chce się ich zdejmować ani na chwilę!

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bachankas napisał:

Najlepiej z piankami Comply albo tymi od Snaba. Ale jak pozwoliłem sobie na custom tipsy, to troszeczkę się otworzył subbas.

Jeśli staną się posiadaczem P1 to chyba skuszę się na Custom Tipsy...W końcu pisałeś,że do P1 też pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

O ile lubię generalnie charakter słuchawek, a pik w sopranach lekko ułagodzić można z EQ, to mi troszku zejścia brakuje, zwłaszcza przesiadając się z Aune E1. Mocniejszy sygnał bądź inny kabelek by jakkolwiek poprawił sytuację? Z M3s pędzę i nie słychać, żeby słuchawki się dusiły z braku mocy, chociaż trzeba dać na high gain na te 60-70%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno, bo ReplayGain mi przycisza utwory, do tego EQ swoje zbija. Bez obu rzeczy mógłbym taki pułap na Low Gainie osiągnąć.
Czyli jest szansa, że na mocniejszym sprzęcie troszkę to zejście się poprawi? W sumie o ile pamiętam jak słuchałem po balansie to troszkę lepiej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności