Jump to content

Sobotnie promo - co byście chcieli kupić taniej? 23 stycznia 2016

Recommended Posts

Proponuje obniżkę AKG MK2 do 500 - 550 zł

Wystarczy, zeby byla taka jak w UK = 600 zł i tez kupuje, zamiast dawać zarabiać brytolom.

Edited by Karmazynowy

Nie wiem czy my nie "hajpujemy" K550 II na wyrost ? Każdy z Nas prawie miał K550. Jedni modowali inni sprzedawali. Mimo,że każdy uważał ,że są niezłe to jednak nie były idealne (pod tym pojęciem rozumiem - dobre, wystarczająco dobre). Ale legenda jest i nowa wersja wzbudza nowe nadzieje. A potem będzie jak ze Star Wars. Epizod TFA powtórzeniem TNH ..

Nie wiem czy my nie "hajpujemy" K550 II na wyrost ?

Nie wiem czy zasługują na hajp ale dla mnie są ciekawsze od mkI, skręcają w stronę funu z zacięciem analitycznym, nie są tak nudne. Nie wiem czy to trafione porównanie ale IMO to takie HP150 z ogromną sceną. Grają z kartofla ale podobnie jak HP150 po podpięciu do "prundu" pokazują pazur.

Ale fakt, odpinany kabel powinny mieć - wtedy te 700zł byłoby łatwiejsze do przełknięcia.

Edited by rymcymcym

Wg kogoś tam z headfi mają lepszy (czystszy) bas i bardziej kontrolowaną górę. Były też otwierane i środek wraz z przetwornikiem wyglądają identycznie, jak w MKI. Diametralnej różnicy nie ma się co spodziewać, podejrzewam, że efekt zmian spokojnie dałoby się uzyskać poprzez modowanie+rekabl.

• 2 weeks later...
  • 5 months later...

Wg kogoś tam z headfi mają lepszy (czystszy) bas i bardziej kontrolowaną górę. Były też otwierane i środek wraz z przetwornikiem wyglądają identycznie, jak w MKI. Diametralnej różnicy nie ma się co spodziewać, podejrzewam, że efekt zmian spokojnie dałoby się uzyskać poprzez modowanie+rekabl.

przecież wygląd drivera to nie wszystko, mogli zmienić wszystko a będą wyglądały identycznie