Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki z aktywnym tłumieniem w rozsądnej cenie


norbar

Pytanie

Zostałem przesadzony w biurze do miejsca gdzie ludzie niestety ciągle głośno gadaja i ciągle dzwonią telefony stąd zwykle dokanałówki czy zamknięte słuchawki nie starczają. W biurze aż tak bardzo na jakości dzwieku mi nie zależy ale ponieważ szukam słuchawek do biura zastanawiam się co mogę dostać tanio przy czym dostane możliwie najlepsze tłumienie tego co się dzieje na zewnątrz ? Jakość dzwieku też się liczy ale z racji tego, ze spłukałem sie na nowe doki ostatnio to cena + tłumienie głównie sie licza. Co do 200zł mogę dostąć? Jak za mniej to nawet lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmmm, chcesz tanio, będzie tanio, ok.200 zet.

Z tego co mi mówione ( nie miałem osobiście do czynienia ) ANC działa OK.

Resztę masz tu :

 

http://pclab.pl/art58586.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dwie sprawy do wzięcia pod uwagę:

- ANC gadanie słabo wycisza

- moim zdaniem dokanałowe z ANC jednak lepiej wyciszą w biurze a i są bardziej dyskretne

 

Dyskrecje mam w nosie. Co do dokanałowych są upierdliwe w pracy ze wzgledu na brak dyskrecji i ludzie wtedy co Ciebie gadaja jak ich nie slyszysz. Chodzi mi o praktycznosc i wyciszanie gadania + telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używałem dawniej K390NC i problemem były jedynie częstotliwości skrajne, tj. najniższy bas i najwyższa góra. Uroki jazdy autobusami MZK. Aczkolwiek było to praktyczne w tym środowisku, za słuchawki dałem wtedy coś koło 430 zł. Doświadczenie mam takie: jeśli ANC to w porządnym wydaniu, albo odpuścić temat i trzymać się dobrych pasywnych zatyczek lub modeli pełnowymiarowych. Najlepsze rezultaty osiąga się mieszając ANC z dobrą izolacją pasywną.

 

HD669 izolują faktycznie mocno, choć zasługa tego w specyficznych padach i mocnemu dociskowi do głowy. Izolacja w modelach wokółusznych jest więc lawirowaniem najczęściej między wygodą, a poziomem izolacji. Z chęci połączenia obu powstało właśnie ANC. Najbardziej jednak praktyczne w tym względzie były jak do tej pory na mojej głowie Samsungi Level Over, znacznie powyżej budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używałem dawniej K390NC i problemem były jedynie częstotliwości skrajne, tj. najniższy bas i najwyższa góra. Uroki jazdy autobusami MZK. Aczkolwiek było to praktyczne w tym środowisku, za słuchawki dałem wtedy coś koło 430 zł. Doświadczenie mam takie: jeśli ANC to w porządnym wydaniu, albo odpuścić temat i trzymać się dobrych pasywnych zatyczek lub modeli pełnowymiarowych. Najlepsze rezultaty osiąga się mieszając ANC z dobrą izolacją pasywną.

 

HD669 izolują faktycznie mocno, choć zasługa tego w specyficznych padach i mocnemu dociskowi do głowy. Izolacja w modelach wokółusznych jest więc lawirowaniem najczęściej między wygodą, a poziomem izolacji. Z chęci połączenia obu powstało właśnie ANC. Najbardziej jednak praktyczne w tym względzie były jak do tej pory na mojej głowie Samsungi Level Over, znacznie powyżej budżetu.

 

Przyznam, że jestem gotowy poczekać miesiąc i wydać 300plnów na aktywne słuchawki w używce. Level ovr wiem, że sa super ale za tyle to wole sprzedać moje obecne słuchy i kupić coś droższego co mi wykręci sutki jakością dzwięku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zrozumiałem - to chcesz słyszeć ludzi czy wyciszyć? Maja być dyskretne czy nie?

 

Nie maja byc dyskretne, nie chce słyszec nikogo ale zmieniły mi sie plany. Moze bedzie wiecej kasy to jestem gotowy 6-7 stówek wydac na uzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności