Skocz do zawartości

Fanklub Chord Electronics


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś taki numer w audio? Podpinam Hugo2 oryginalną ładowarką pod listwę. W tle nawet przy idle słychać bardzo delikatny szum/interferencje. Dotykam palcem urządzenie i przestaje, wyciągam kabel od ładowania i przestaje. Jak temu zaradzić? Zmiana listwy, ładowarki, kabla może pomóc? Owszem mogę słuchac z baterii i wtedy jest ok, ale po to jest tryb desktop aby z niego korzystać. Sprawdziłem podpinając bezpośrednio pod gniazdko omiajjąc listwe i jest to samo.

Zakładam, że to słaba jakość sieci elektrycznej w domu, można to jakoś ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz coś podłączonego do instalacji, co generuje zakłócenia, albo masz wadliwy zasilacz od hugo. Lepiej znaleźć źródło niż to odfiltrować, jest to dosyć trudne, tak naprawdę tylko aktywny ups generujący na nowo sinus 50Hz, daje 100% izolację od sieci.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Miał ktoś taki numer w audio? Podpinam Hugo2 oryginalną ładowarką pod listwę. W tle nawet przy idle słychać bardzo delikatny szum/interferencje. Dotykam palcem urządzenie i przestaje, wyciągam kabel od ładowania i przestaje. Jak temu zaradzić? Zmiana listwy, ładowarki, kabla może pomóc? Owszem mogę słuchac z baterii i wtedy jest ok, ale po to jest tryb desktop aby z niego korzystać. Sprawdziłem podpinając bezpośrednio pod gniazdko omiajjąc listwe i jest to samo.

Zakładam, że to słaba jakość sieci elektrycznej w domu, można to jakoś ogarnąć?

Ground loop? Mogę Tobie wysłać na testy ifi Groundhog :) jak się sprawdzi zrobię atrakcyjną cenę 😁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
44 minuty temu, saudio napisał(a):

Za dwa dni premiera dwóch nowych produktów od Chorda z różnych linij produktowych.
Możliwe że to mscaler z choral range i Hugo3

No nie, a ja dopiero co kupiłem po raz 3 Hugo 2.... :D

Edytowane przez tommir
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio zapowiada się ciekawie. Dziękuję za informację! 🙂👍

 

22 godziny temu, tommir napisał(a):

No nie, a ja dopiero co kupiłem po raz 3 Hugo 2.... :D

😉

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał(a):

Ufff....

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak odetchnąć, że nie ma Hugo 3, który może zagrać lepiej/inaczej/ciekawiej, jeszcze wsadzą tam usb c…hehe…ale według doniesień powyżej ma być jeszcze jedna nowość, więc Panowie wstrzymajcie się z otwieraniem szampana. 😅
Ja np. chciałbym zobaczyć/posłuchać, może nawet i zakupić.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał(a):

Przy tylu elektrośmieciach co nazbierałeś to jeden w tą nie robi różnicy ;)

Bez przesady, mam H7, żółtą walizeczkę na sprzedaż i trzy małe, mobilne dapiki (teź coś do oddania). Przecież nie będę brał do letnich gaci Hugo 2 z pilotem. 😅

Mojo2 teź mam, zapomniałem o nim. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moźe z takiego pudełeczka. Pod malinką dizała i pod Mc os. Nie mam adaptera na usb A żeby sprawdzić na i;ad z lighting.

 

Windows 10/8/7/Vista/XP 32-/64-bit, Mac OS X 10.4 oder höher

IMG_1193.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności