Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Chord Electronics


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest trudno porównywać oba Chordy, bo dzieli je dużo, sygnaturka podobna ale dla mnie to dwa światy.

Nie mam bezpośredniego porównania, ale spędziłem z Mojo weekend i w miarę dobrze go poznałem, więc chyba

mogę to powiedzieć. 2Qute na razie się wygrzewa, ale już teraz po paru dniach jedna rzecz mnie bardzo zaskakuje,

nie wiem jak to napisać, bo to niby super holografia, super budowanie sceny, wybrzmień itd. ale nie chodzi o detale

ale o poszczególne plany, rozłożenie wszystkich instrumentów, nic się nie zlewa nawet w bardzo trudnych utworach.

Trochę mam teraz zamieszania bo jest też nowy kabelek do słuchawek i nie wiem czy to czarne mydełko z szybką

tak się zmieniło, bo jest cały czas pod prądem (ciekawostka nie przewidzieli wyłącznika, hmmm jak to załatwili z EU? ;) )

czy kabelek, a jest tak dobrze że nie chce mi się nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio podobne wrażenie mam z Cayinem iDAC-6 - w gęstych utworach metalu progresywnego nagle wszystko gra osobno - 3 gitary, bas, klawisze - mogę bez problemu rozróżnić, gdzie jest i co gra każdy instrument. Mojo tego nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio podobne wrażenie mam z Cayinem iDAC-6 - w gęstych utworach metalu progresywnego nagle wszystko gra osobno - 3 gitary, bas, klawisze - mogę bez problemu rozróżnić, gdzie jest i co gra każdy instrument. Mojo tego nie potrafi.

już tam nie potrafi :P podaj przykład

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W przypadku 2Qute Rob pisał chyba na head-fi, że zasilacz liniowy nic nie daje, hmmm trudno mi się z nim zgodzić.

Zmiany są dość duże zwłaszcza w separacji i scenie. Jest ciekawie i bardzo dobrze. Holografia porównywalna

z HD30. Czarne mydełko na prawdę zaskakuje tym co potrafi.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powinni zrobić stację dokującą do Mojo, która miałaby normalne zasilanie, wejscia cyfrowe, wyjścia RCA. Przychodzisz z pracy i wpinasz Mojo w stacjonarny system bez martwienia się o stan bateri i bez babrania się w kablach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności