Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 350 zł


ElSol42

Pytanie

Witam. Poszukuję słuchawek dokanałowych do telefonu i komputera (gry, filmy, ogólnie używane jako moje główne słuchawki) do 350 zł. Muzyka jaką słucham, to rock i metal. Po przeglądaniu internetu w oko wpadły mi tylko 2 modele: NuForce ne-700x oraz brainwavz m3, ale postanowiłem dołożyć jeszcze 50 zł i może znalazłoby się coś jeszcze lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszędzie mi wklejają ten sam link, ale mi osobiście nic to nie mówi, ponieważ autor nie skupił się akurat na "rocku i metalu"...

 

Ale jeżeli już miałbym kupować któreś z polecanych, to lepsze byłyby brainwavz m3 czy Phonak Audeo PFE012?

Edytowane przez ElSol42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem szczerze, że też się nad tym modelem zastanawiałem, ale ma mieszane opinie. Albo je bardzo chwalą, albo nienawidzą, poza tym czytałem, że najlepiej grają także w przypadku noszenia over the ear, a ja szczerze mówiąc wolę tradycyjny sposób, czy w takim również grałyby dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołóż go RHA MA750 lub Yamaha YH-100, bo ww średnio do metalu i rocka ;)

Bluźnisz kolego, bluźnisz... Audeo świetnie się sprawują w tych gatunkach.

No, chyba że nie trafi się ze źródłem, ale to jak ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołóż go RHA MA750 lub Yamaha YH-100, bo ww średnio do metalu i rocka ;)

Bluźnisz kolego, bluźnisz... Audeo świetnie się sprawują w tych gatunkach.

No, chyba że nie trafi się ze źródłem, ale to jak ze wszystkim.

Dla mnie tak, ale pamiętaj, że standardowy nowy użytkownik oczekuje przede wszystkim ******lnięcia, a widzisz, że jest zupełnie nie sprecyzowany, więc twoja teoria leży w tym momencie :P

 

Jak takie zastosowanie to na prawdę polecam spróbować MA750, bo scenicznie niezłe :F

Nie bać się OTE - szybko się przyzwyczaisz.

 

Ewentualnie spróbuj napisać czego oczekujesz po dźwięku, bo może moja teoria jest błędna :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja teoria wcale nie leży, po prostu komuś mogą Audeo nie przypasować ;) I z tego co pamiętam, było trochę głosów odradzających MA750 w metalu, bo niby słuchawki celują bardziej w elektronikę.

 

Ale powiem tak - najlepsze doki do metalu i punka w tej cenie jakie spotkałem, to mało popularne (i ponoć na początku grające jak kupa) iRiver ICP-AT500. Zabrudzone brzmienie, z wykopem, no po prostu taki dźwiękowy diabełek tylko do ciężkiego łojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę, że opinie są podzielone, to może zmienię moje priorytety. Aktualne moje słuchawki to Philips SHE3590, posiadając na słuchawki budżet 300 zł, to 10x więcej niż te philipsy kosztują, więc dźwiękowo chyba każde w tej cenie powinny być od nich sporo lepsze. Co gdybym postawił na uniwersalność słuchawek? Gdybym nie stawiał na metal i rock jako najważniejsze, ale żeby po prostu grały go dobrze, a do tego świetnie sprawdziły się do komputera tzn. aby dźwięk w grach czy filmach był również na wysokim poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm. Osobiście zastanowiłbym się czy naprawdę tego czego potrzebujesz to są doki. Ciężko jest znaleźć doki, które w takiej samej cenie będą lepiej grały od słuchawek nausznych. Poza tym według mnie na dłuższe odsłuchy lepsze są jednak nauszne. Pomyśl o kupnie jakiś Superlux'ów, Takstarów za ok 300 zł, a za resztę kup sobie takie Brainwavz Delta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"Ciężko jest znaleźć doki, które w takiej samej cenie będą lepiej grały od słuchawek nausznych." - IMO nie.

 

GR07 BASS to dobra opcja - http://forum.mp3store.pl/topic/135493-vsonic-gr07-be/?hl=gr07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sumie to na prawdę trudno o lepiej grające całościowo słuchawki niż GR07 w tej kwocie.

A masz tutaj bardziej dociążoną wersję właśnie za 349zł.

Sam All (nasz kochany mod :P) to bardzo solidna firma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok

Proszę o słuchawki za 400 zł, które zagrają dokładnie jak K550.

 

Chodzi o to, że słuchawki nauszne z topowych modeli do tam 400 zł (używane HM5,K550,HP100) będą ogólnie lepsze od doków w tej cenie.

 

Nie słyszałem proponowanych słuchawek, ale wiele dobrego o nich czytałem i gdybym teraz kupował doki to pewnie bym z nimi został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HF5 vs K550 - klasa niżej ... oprócz sceny, ale nie mogłoby być inaczej.

Oj.. ety zagrają bardziej szczegółowo. Scena - wiadomo, ale to wynika z konstrukcji. Ròwnie dobrze można odwrócić pytanie - które nauszne zagrają tak szczegółowo jak hf5 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakbym był subiektywny to bym powiedział, że HF5 na ciemnych filtrach, ale to wciąż monitorowe, dal wielu nieprzystępne granie.

A GR07 są stawiane przez znakomitą większość nad resztą konkurencji. Nie myślałem, że w komisie jest jeszcze jakaś tania sztuka :F

Bier.


http://forum.mp3store.pl/topic/133498-fanklub-vsonic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności