Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kruger&matz Passion 2.0 wersja aktywna


Markonelli

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy to warte swojej ceny.... 1299 zł.

Miał ktoś z Was z tym do czynienia?

 

Aktywny zestaw 2.0 2x80W, usb, czytnik kart, radio, bluetooth, 8 cali boczne woofery, 2x5 cali średnio tonowce i 1 calowy tweeter, przyzwoity wygląd...

 

Wysłane z mojego MX4 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem inspire 2.0 aktywne dla kogoś . Ładny wygląd , wykonanie . Dźwięk totalna padaka . Jakby brakowało im pary i osłabiona siła wyższego basu nie mówiąc o zejściu.

Wymieniłem na wieżyczkę KM1584...ZDECYDOWANIE LEPIEJ ...lepsze stereo , ładny bas choć nie za nisko schodzący i całkiem fajne soprany .

O Passion aktiv są opinie ,że ma finalne pieprznięcie na basie i potrafi nagłośnić duży salon .

Lecz nie liczyłbym na dźwięk choć trochę audiofilski . Ten produkt przeznaczony jest dla zupełnie innej grupy odbiorców .

Poczytaj na necie ...są opinie o nich i ktoś je testował -lepiej podłączyć i posłuchać .

Lepszym rozwiązaniem ...jest zakup Piano Crafta Yamahy lub Panasonica ( ok 2000 zł wieżyczka) ...w obu przypadkach dźwięk czysty jak łza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam Denon D-M39 - ładniej gra od Pianocraftów czy od mojego Marantza, a kosztuje tylko nieco ponad 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Dnia 30.12.2015 o 20:42, hatori77 napisał:

Kupiłem inspire 2.0 aktywne dla kogoś . Ładny wygląd , wykonanie . Dźwięk totalna padaka . Jakby brakowało im pary i osłabiona siła wyższego basu nie mówiąc o zejściu.

Wymieniłem na wieżyczkę KM1584...ZDECYDOWANIE LEPIEJ ...lepsze stereo , ładny bas choć nie za nisko schodzący i całkiem fajne soprany .

O Passion aktiv są opinie ,że ma finalne pieprznięcie na basie i potrafi nagłośnić duży salon .

Lecz nie liczyłbym na dźwięk choć trochę audiofilski . Ten produkt przeznaczony jest dla zupełnie innej grupy odbiorców .

Poczytaj na necie ...są opinie o nich i ktoś je testował -lepiej podłączyć i posłuchać .

Lepszym rozwiązaniem ...jest zakup Piano Crafta Yamahy lub Panasonica ( ok 2000 zł wieżyczka) ...w obu przypadkach dźwięk czysty jak łza :-)

 

Porównywanie głośników aktywnych w cenie 600zł do wieży czy sprzętu hifi nie ma żadnego sensu. Można je porównać tylko do... innych głośników aktywnych za około 600zł :)   jak Microlab, Edifier, Genius - i tu, wg. opinii kilku osób, wypadają lepiej. Ja kupiłem je do komputera i porównać je mogę do Logitechów 2.1 które wcześniej używałem. Jest dużo lepiej...

Natomiast w salonie używam osobnych komponentów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności