Skocz do zawartości

Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

MEE audio (dawniej MEElectronics), to jedna z najbardziej zapracowanych firm na rynku słuchawkowym w 2015 roku, ciągle szykowali jakieś nowości, z których część zawitała na naszych łamach. Armatury, dynamiki, dokanałowe, nauszne, basowe, jasne analityczne, wersje z kablem, wersje bez kabla – atak na wszystkich frontach.
Dziś, jakże by inaczej, kolejna nowa rzecz na naszym rynku, czyli M7P. Są to słuchawki dokanałowe przeznaczone do uprawiania sportu i zostały wycenione na 129 złotych. Można je dostać w czterech kolorach: czarny, niebieski, zielony (wpadający w żółty) oraz czerwony, z czego do nas trafiła ta ostatnia wersja.
Co prawda okres zimowy może nie do końca sprzyja takim zakupom, jednak pogoda nas rozpieszczała w tym roku, a i ruch w śniegu nie zaszkodzi.

Po więcej informacji, zapraszam do lektury :)

https://muzostajnia.wordpress.com/2015/12/30/mee-audio-m7p/

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie te słuchawki głównie że względu na ich konstrukcję. No i leżą super.

Żaden ze mnie audiofil, na razie uzywałem na smartfonie Sony, zobaczę jeszcze na ipodzie touch, w każdym razie wydają mi się dość ciemne. Może trzeba było nie skąpić i wziąć m6 pro?

 

Nie wiem czy traktować to jako wadę i problem, ale ta ruchoma część słuchawek różni się swobodą ruchu, w lewej z łatwością się dopasowuje, w prawej znacznie mocniej trzyma. Może się wyrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się wyrobić, choć u mnie nie zauważyłem tego problemu.

 

I tak, M7P są ciemnawe przez tą wygaszoną górę. Z czasem trochę się to poprawia, ale ciemnawe pozostają. M6 Pro, to niemal zupełne przeciwieństwo dźwiękowe, więc ciężko powiedzieć jak byś je przyjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M6 Pro wymagają też złapania seal'a, z czym mam np. problem. Mogę używać na wszystkich słuchawkach OTE tipsów silikonowych/Comply w rozmiarze M, a z M6 Pro muszę używać silikonowych L-ek i jeszcze pogmerać, żeby dobrze je ułożyć. ;) Wtedy sporo sub-basu, ale przez brak podbicia w mid-basie wydawać się mogą pozbawione masy. Dlatego przy jasnej i dobrze rozciągniętej górze średnica wychodzi dość chudo, ale nie jest cofnięta. Takie dosyć charakterystyczne granie, które trzeba lubieć :) Jak ktoś nie lubi jasnego grania, to szybko puści je dalej mimo, że scena i szczegółowość zdecydowanie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reckę o m6 pro przeczytałem niemal jaką pierwszą, gdy zacząłem szukać modeli dla mnie i wydźwięk był dla mnie taki, że odpuściłem, tym bardziej jak zobaczyłem cenę, troche ponad co chciałem wydać.

Te m7p wziąłem między innymi dlatego, że są dostępne na allegro, a miałem do wykorzystania kupon 20 zł do końca roku :)

Dla mnie słuchawki powinny być jak najbardziej neutralne, i w sumie sam nie wiem czy lepsze małe zmulenie czy ostra góra :P Nie jestem audiofilem, jestem niedouczony w kwestii jakie słuchawki lepsze do miszmaszu elektroniki, d'n'b przez breakcore, black metal, rock do nowoczesnej klasyki przy uwzględnieniu OTE. Jestem przyzwyczajony do tanich Sennków HD201, także cieszę się i z tych, że grają w sumie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności