Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sennheiser Momentum m2 Wireless "REV 2" AEBT - czy ktoś z Was


rafalc162

Pytanie

Witam,

 

Zdecydowałem się na zakup słuchawek, które mam nadzieję,że spełnią moje oczekiwania podczas użytkowania w podróżach samolotem i od czasu do czasu w domu bez plączącego się wokoło kabla.

 

Wybór padł na Sennheiser Momentum wireless m2 AEBT. Podobny temat był już poruszany na forum i wiem mniej więcej, czego spodziewać się po jakości dźwięku płynącego z tych słuchawek (że są mniej więcej podobne do HD600)

 

Jednakże przed zakupem zawsze staram się czytać multum opinii o danym produkcie i nie inaczej było w tym przypadku. Przeczytałem na forach,że słuchawki te miały wadę fabryczną i był dość spory problem z połączeniem przez BT. Czytałem również,że około 2-3 miesiące temu Sennheiser wypuścił na rynek poprawioną wersję ww, słuchawek oznaczoną "rev2" uprzednio wycofując model wadliwy Opinie forumowiczów na zagranicznych forach są w większości pozytywne, a ponieważ cena za te słuchawki jest jak dla mnie dość wysoka chciałbym zapytać Was drodzy forumowicze mp3store o opinie.

 

Czy ktoś z Was ma lub miał do czynienia z tymi słuchawkami w nowej poprawionej rewizji i jest w stanie powiedzieć coś o połączeniu BT, oraz redukcji hałasów? Wiem,że system zastosowany w tych słuchawkach jest gorszy od Bose QC25,ale znowu w Sennheiserach jakość dźwięku stoi na zdecydowanie wyższym poziomie na czym głównie mi zależy.

 

Dodam,że do tej pory używałem tylko Sennheiserów HD201 stąd skok zarówno cenowy jak i jakościowy będzie zauważalny. Jednakże chciałbym aby były to słuchawki na dłużej dlatego nie chcę podejmować pochopnej decyzji.

 

Proszę zatem o opinie i z góry dziękuję :)

Edytowane przez rafalc162
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności