Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no kurde latwo oddalem ifp bo myslalem ze jeszzcze w tym tyg bede mial Vibeza

w rekach, ale sie sprawa przeciaga, wiec od czwartku iriver wraca do mnie :)

 

co do PX 100 to mialem juz zamiar kupowac z niemiec ze sklepu ktory wklejal

Getz, ale cena juz skoczyla, wiec trafilem na allegro. Jestem ich po prostu ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie dzisiaj E4 z USA. Full komplet - nawet pudełko - w stanie bdb . Całe 400zł razem z przesyłką :)

 

Muszę powiedzieć, że całkiem miło mnie zaskoczyły w porównaniu do E500. Okazały się bardzo podobnymi słuchawkami :) Jednak słuchanie w domu, a na zlocie to inna bajka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie "dziablem" uzywane PX 100 z allegro :)

 

cena 96 pln,

A ja przeglądam allegro regularnie i nic takiego nie znalazłem. Gdzieś ty je wytrzasnął?! :P

 

 

 

Ja tam raz wyczaiłem PX100 za 40 zł :) Tyle ze wtyczka uszkodzona, ja nie mialem kasy, i @polaczek mi sie sprzątnął z przed nosa! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze istnieje taka tendencja -recenzja czyjas - wszyscy kupuja :P recenzowalem Grado - nabywcow przybylo, majkel recenzowal shurki -chetnych nie brakuje, po opisie getza znowu wzroslo zainteresowanie PX100:) forum mp3 jest samonapedzajacym sie organizmem, dzieki czemu nie brakuje tematow:) dobrych sluchawek nie brak ale dopasowac do wlasnego gustu czy sprzetu to juz wiekszy problem:) ja juz mialem kupowac PX100 za 170zl nowki a tu wyskoczyl Radzique ze ma HD595 to mowie-raz sie zyje i biore - do domu jak ulal i to do kazdej muzy, jednak ja nadal wielbie dzwiek Grado:) nastepne jednak beda sluchawki z pazurem czyli Porty lub k81dj:)

 

Forza a pisales ze juz nie bedziesz uzywal dobrych IEMów na zewnatrz!!! Klamca, klamca :P a tak by the way jakie IEMy bys polecil do IFPa, takie zeby nie byly za drogie, nadawaly sie do rocka i byly wyraznie lepsze od EP-630 - Shure e3, Altec 716, Super Fi 3 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jeszcze czasy, kiedy wszyscy kupowali Koss Plugi, a Ci bardziej zamożni Sony Ex 71/81 SL :D Pamietam jak Oliver (znany wtedy jako "oliver27") porownywal te 2 pary sluchawek i uznal ze Plugi graja lepiej, ale potem nagle zmienil zdanie :D. Potem kupil Shure E3 i juz nic nie bylo takie same :D Zaraz po soniaczach i Plugach przyszedl okres na AKG i Porty :)

 

Pamietam ze "krolami" forum byli Khron, niejaki Reggie i Oliver27 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza a pisales ze juz nie bedziesz uzywal dobrych IEMów na zewnatrz!!! Klamca, klamca :P a tak by the way jakie IEMy bys polecil do IFPa, takie zeby nie byly za drogie, nadawaly sie do rocka i byly wyraznie lepsze od EP-630 - Shure e3, Altec 716, Super Fi 3 ? :)

 

400zł złotych to raptem 50zł więcej niż zapłaiciłbym za np. nówki UM1, które są entry-level iem'ami :)

 

Brałbym chyba UM1 - biorąc pod uwagę twoje upodobania najbardziej będą ci pasowały.

 

swoja droga, forza, jakzes wytrzasnal e4 za 400plm (130usd?) ja tez chce

 

Ja praktycznie ostatnio wszystko kupuje via head-fi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa... A ten chłopak jest świetny :D Widziałem go kiedyś w tv jak na jakimś koncercie grał przez chwile.. Za pierwszym razem myślałem że to jest jakiś fotomontaż, że to nie jest możliwe żeby w tym wieku nauczyć się tak grać na perkusji, tak czuć rytm.. Mój ojciec (gra na gitarze) opowiadał, że w ogólniaku próbował grać na perkusji.. Wystarczyło miesiąc i już zrezygnował.. Za trudne dla niego :P

 

Mamy nowego Chopina ... Drummera Chopina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności