Skocz do zawartości
  • 0

Więcej muzyki w Q701


Xseverus

Pytanie

Hejka!

 

Szukam czegoś w zamianie / następstwie Q701. AKG zostaną ze mną albo je puszczę w obieg.

 

Brakuje mi w moich żyletkach muzykalności, jest za dużo góry, za mało dołu. Szukam czegoś szczegółowego, gdzie będę mógł wychwycić smaczki z nagrania ale jednocześnie muzykalnego i przyjemnego w odbiorze.

 

Słucham wszystkiego, od rocku, przez hiphop po sountracki czy klasykę. Nie słucham tylko jazzu i disco polo.

 

Myślałem nad K7XX bądź Sennheiser HD 600.

 

Pędzić je będę z X1S. Mooooże kiedyś dokupię wzmacniacz.

Edytowane przez Xseverus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

HD600/HD580 to według mnie dobra opcja.

Swoje już sprzedałem, ale tu masz jeszcze jedną sztukę najtańsze na tych przetwornikach i wcale nie gorsze, spróbuj ;)

http://forum.mp3store.pl/topic/135620-niesamowite-okazje-xmospcm5102-dac-wzmacniacz-sluchawkowy-panda/?hl=hd580

 

R70x też fajne, ale już inny układ tonalny i szkoła gry ;)

Kto, co lubi :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślałem, żeby kupić od rymcymcym HD600 http://forum.mp3store.pl/topic/135633-rymcymcym-pozegnalna-wyprzedaz/#entry1295763, bo są w bardzo dobrej cenie.

 

Kuszą mnie też te ATH. K7XX chyba sobie odpuszczę.

 

Czytam sobie co na hedfaju piszą i jeden stwierdził, że Senki są zbyt ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytam sobie co na hedfaju piszą i jeden stwierdził, że Senki są zbyt ciepłe.

 

Nie są, mogą się takie wydawać po przesiadce z Q701, ale po chwili przyzwyczajenia się wychodzi ich naturalność i zrównoważony balans tonalny. Ponowna przesiadka na Q701 spowoduje, że AKG będą brzmieć nieco zbyt chudo. Także kwestia osłuchania się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No cóż, ja po przesiadce na hd600 właśnie z q701 i jestem bardzo zadowolony, lecz czasami się one wydawać aż za bardzo szczegółowe.

Poza tym to słuchaweczki naprawdę super, rozglądam się od dawna za czymś innym, ale jeszcze nie znalazłem dla nich zastępcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciężko będzie znaleźć coś co będzie zarówno tak szczegółowe jak Q701 a dodatkowo by było Funowe. Niestety chyba nie da się tego do końca połączyć... Jak dla mnie senki tutaj polecane, dobra opcja. Jak masz więcej kasy to może Staxy 7 albo 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A powiedzcie mi, czy da radę słuchać HD600 bez lamp? Mowa tutaj o moim X1S, który gra neutralnie, oddaje dźwięk słuchawek.

 

Czytam też, że średnio radzą sobie w rocku, hiphopie i elektronice.

 

Rock is not the Sennheiser's strong point, but will sound OK, if they are what you want.

 

 

A lot of people have tried the HD600 for Rap/Hip-Hop and not liked it.

Edytowane przez Xseverus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Góra w Q701 jest bardzo dobra jakościowo, rozdzielcza ale jej ilość mnie męczy. Na neutralnym X1S grają... sucho? Brakuje mi nasycenia.

Edytowane przez Xseverus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności