Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC do HyperX Cloud do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie poszukuję jak najlepszego DACa z ampem do słuchawek Hyperx Cloud. Nie chcę wydawać więcej, ale jeśli jest szansa na naprawdę lepszy sprzęt to ewentualnie do 400 zł dociągnę. Jeśli chodzi o preferencje to słucham rocka bluesa i no nazwijmy to metalu (lubię też dziwne wytwory muzyczne z mocnym basowym uderzeniem). Jeśli chodzi o moje wymagania to karta powinna posiadać wejście mikrofonowe mini jack wyjście słuchawkowe mini jack wyjścia RCA prawy lewy albo 5.1 oraz wyjście cyfrowe. Z tego co sam się zdążyłem rozejrzeć znalazłem Audiotrak Maya U5 lub po przekroczeniu mojego budżetu podstawowego (co mi się średnio podoba) Prodigy Cube.
Teraz pytanie do Was jakie macie propozycje co najładniej zagra?
Pozdrawiam Jebediah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya jest niewarta uwagi. W tej kwocie można wyłapać SMSL M2. Na x-kom w promocji Prodigy Cube Black Edition jest do wylapania za 299 zł. poza dobrą jakością dźwięku umożliwia wymianę opamp-ów i częściową zmianę charakterystyki grania.

Jednak już promo się skończyło, ale warto monitorować bo w ostatnim czasie już 2x się pojawiał Cube za 299 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam takie zestawienie. Gra bardzo przyjemnie. Raczej neutralnie, bez wybijania niczego na przód - gra to bardzo neutralnie. Jeśli lubisz więcej dołu możesz być trochę nieusatysfakcjonowany, ale tutaj z pomocą może przyjść wymiana op-ampów. Sam mam za sobą przymiarkę do OPA2107AP, ale w moim subiektywnym odczuciu jest gorzej niż na stockowym z Black Edition. Teraz pewnie będzie kolej na MUSES8820 albo LME 49990. Można trochę pożonglować za stosunkowo niewielkie pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jest źle ;) Nawet zakładając do Cube'a HD681, można komfortowo użytkować. Dużo zależy od rodzaju muzyki, ale dla mnie Cloudy to taki bardzo bezpieczny wybór. Może ciężko się w nich zakochać, ale grają przynajmniej przyzwoicie ze wszystkim co się do nich podłączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności