Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy testował ktoś jak wypadają Bosshifi B8 (sprzedawane również pod nazwą Kinden B8) przy tych Meze Classics 99? Wiem, że to zupełnie inna klasa cenowa ale w recenzjach B8 można spotkać się ze stwierdzeniem, że grają one jak słuchawki 2-3 krotnie droższe, stąd jestem ciekaw porównania gdyż być może B8 mogłyby być taką budżetową wersją Meze 99.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak grają Meze ale B* bardzo zacnie grają. Rzeczywiście ze względu na wykonanie i SQ są wiele więcej warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy takiego porównania;).Syn sobie zamówił , ale to pewnie jeszcze z dwa tygodnie potrwa.

 

Jak dotrą to coś skrobnę.

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szugary68 napisał:

Sam jestem ciekawy takiego porównania;).Syn sobie zamówił , ale to pewnie jeszcze z dwa tygodnie potrwa.

Daj znać jak dojdą jak wygląda porównanie pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu jedne i drugie. Bosshifi to naprawdę bardzo fajne słuchawki i to bez mordowania, ale nie potrafię ich już słuchać po Meze. Jak dla mnie nie dają mi tej frajdy z samego słuchania (bez rozbierania na czynniki pierwsze ;)). Nie ta moc przekazu muzyki, ale to może kwestia preferencji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Arturos1967 said:

Mam w domu jedne i drugie. Bosshifi to naprawdę bardzo fajne słuchawki i to bez mordowania, ale nie potrafię ich już słuchać po Meze. Jak dla mnie nie dają mi tej frajdy z samego słuchania (bez rozbierania na czynniki pierwsze ;)). Nie ta moc przekazu muzyki, ale to może kwestia preferencji :) 

Mógłbyś napisać coś więcej, na jakich wzmacniaczach słuchałeś obu tych słuchawek oraz trochę szerzej o tym czym się w Twojej ocenie różnią? Będę bardzo wdzięczny i zapewne nie tylko ja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 30.08.2017 o 14:31, chronic_pl napisał:

Dalej lubie Meze 99 Classic z 2016 - ale też nie są to słuchawki idealne bo przegięta pompa w basie przy basowych nagraniach jest męcząca.

 

 

A po czym poznać rocznik Meze (Meze 99 Classic z 2016, co by nie kupić 2017, 2018) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki :)

A moje Meze 99C zostały zakupione pół roku temu. Może dlatego bas mi w nich nie przeszkadza(ł), że to pierwsza rewizja. "Ł" - bo i tak, dla wygody,  ubrałem Meze w pady Brainwavz super-soft asymetryczne (dzięki Greezye).

Dla mnie Meze to strzał w 9.  Wygoda - nie muszę ich za każdym razem wyciągać z pokrowca, by potem znów chować. I muzykalność.

Meze stały się moimi słuchawkami codziennymi. Nie wymagają cackania (nie są uruszi-coś tam, nie mają wkładów dampingujących z pianki 80 ppi - co to się światła boi, nie wymagają kabli za tysiące i torów za dziesiątki : D ), są muzyczne ((nie mają alergii na EQ)). Mi to -  na 6 dni tygodnia -  wystarcza  :)

 

 IMG_20180130_130133814.thumb.jpg.52647a8577c39c294299e5a921602bf7.jpg

wieszak fi 10- max12 cm [dla TH900]  ---- 8-12 zł (Allegro)

 

 

IMG_20180130_130917151.thumb.jpg.f7db1531245b3ba5c3bee807c69da60d.jpg

mięciutkie termo-pokrowce na skarby ----  8 zł (Ikea) 

 

 

 

Edytowane przez xxxmiloszxxx
.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kommel napisał:

Gdzie Ci opaskę na głowę wcięło?

Zdjąłem. Nie wiem jak w innych egzemplarzach, w moim napinacz opaski powodował "trzaski" podczas ruszania głową (jak w Sony MDR CD xxx serii II). 

 

 

Edytowane przez xxxmiloszxxx
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie i proszę o wyrozumiałość.

Posiadam Meze 99 neo i mam z nimi niestety bardzo uciążliwy problem a mianowicie gniazda na jacki chyba się wyrobiły bo wystarczy ,że lekko skręcę głową i już nic nie słyszę albo przerywa dżwięk, albo jacki wypadają z gniazd przy ruchach głową-gdyby nie te przypadłości to powiedziałbym ,że są naprawdę ok.

Jeśli mogę prosić o poradę co z tym fantem można zrobić tzn. czy te gniazda są wymienialne? może to wina jacków? kabel oczywiście oryginalny z kompletu,

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rhayader napisał:

Witam.

to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie i proszę o wyrozumiałość.

Posiadam Meze 99 neo i mam z nimi niestety bardzo uciążliwy problem a mianowicie gniazda na jacki chyba się wyrobiły bo wystarczy ,że lekko skręcę głową i już nic nie słyszę albo przerywa dżwięk, albo jacki wypadają z gniazd przy ruchach głową-gdyby nie te przypadłości to powiedziałbym ,że są naprawdę ok.

Jeśli mogę prosić o poradę co z tym fantem można zrobić tzn. czy te gniazda są wymienialne? może to wina jacków? kabel oczywiście oryginalny z kompletu,

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

zdrówko

 

Witaj.

Meze są jeszcze na gwarancji? Jeśli tak - reklamuj. Jeśli już po gwarancji - też spróbuj. Może wyślą Ci (lub do dystrybutora) same gniazda. Wymiana jest prosta.

Właściciel Meze podkreślał, że nie są to słuchawki na 2 lata (okres gwarancji/rękojmi?).

Jeśli okaże się, że to były tylko takie cygańskie żarty, a Ty nie masz gwarancji (skończyła się/zgubiłeś), namotaj sobie jakąś. On nacyganił, Ty namotasz - szanse się wyrównują : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empyrean są wyposażone w autorski przetwornik planarny. I są strasznie wygodne. Mieliśmy na AVS2017 do pomacania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności