Skocz do zawartości

CO WYBRAĆ #iPod vs #FiiO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, piszę takie zapytanie, jako totalny laik, który nie wgłębia się zbytnio w pojęcie 'jakości' dźwięków itd.

Dotychczas bazowałem na iPodach 4g, ale już powoli mam dość, nie dość, że mi się znudził to i jest na tyle zniszczony, że niebawem padnie. (już mój 3).

Zastanawiam się nad czymś nowym, a nad FiiO z aukcji

http://allegro.pl/nowosc-dap-fiio-x3-2nd-sluchawki-shure-se215-i5442229453.html


Czy jako laik dostrzegę różnicę między jakością z FiiO a iPoda?


PS: używam słuchawek SHURE 215 - nie przerzuciłbym się na żadne inne, bo serio dla mnie jakością zostawiają innych w tyle - tyle czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat, też zamierzam kupić ipod t4G albo fiio ale nowego, cena nieważna, model tylko nowy,używek nie kupuję. Może ktoś podpowie który fiio jest sensowny, chodzi o to, żeby nie było problemów z obsługą kółkiem, która jest podobno nieprecyzyjna w niektórych modelach.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lezec tam jak nie masz nic do powiedzenia NERDzie. I to z dziewczecym avatarkiem.

 

Witamy na forum mp3store. Z okazji Świąt życzę spędzenia tego czasu z najbliższą rodziną, a pomocy czemu niech służy 4-dniowy odpoczynek. Oby tylko w lepszej atmosferze niż ta kreowana w cytacie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę zapoznać się z już istniejącymi na forum tematami,

w razie niejasności: Słownik popularnych pojęć audio

 

Jeśli Shure SE215 zostawiają konkurencje z tyłu (??!) to trudno mi powiedzieć czy będzie to dla Pana namacalny skok.

 

Więcej nie pomogę przez wzgląd na niski poziom kultury osobistej w stosunku do innych użytkowników oraz avatar, który mi się nie podoba.

Powodzenia w poszukiwaniu odpowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wspomniałem nigdzie o słuchawkach tylko o tym czy FiiO będzie lepszym kierunkiem niż iPod.

Zrewanżowałem się, tylko i wyłącznie, za bycie na siłę śmiesznym, nic więcej.

I co ma mój avatar do rzeczy? :D Faktycznie, mocna przeszkoda by odpowiedzieć.

Edytowane przez mackowiakowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc odpowiadam, że jeśli uważa Pan SE215 jako optymalną charakterystykę toru (mocno wypchnięty i napompowany midbass, więcej niższej średnicy, bardzo mocno gładka góra) to nie jestem w stanie powiedzieć czy zmiana charakterystyki jaką wniesie Panu FiiO będzie odpowiadała, ja osobiście dla siebie szukałbym czegoś jasno i może chłodno grającego dla siebie (Video 5,5G, DX50, Studio V), a dla Pana może być wręcz odwrotnie.

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności