Skocz do zawartości

The Bit Opus#1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

A mi właśnie po aktualizacji softu z 2.00.00 na 2.00.03 funkcja dac usb przestała działać. To znaczy komputer normalnie go wykrywa, ustawiam w opusie odpowiednią opcję i niby wszystko pięknie, ale dźwięku nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Jak odpalić w nim opcję USB-DAC? Mam soft 2.00.00 i po podłączeniu do kompa widzi Opusa, wybieram opcję USB-DAC w ustawieniach... i nic? Sterowniki ze strony opus-audio.com?

Coś się dźwiękowo zmienia między 2.00.00 a 2.00.03?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny :) Mało ostatnio czasu na słuchanie i w zasadzie bawię się jedynie Opusem, żeby go poznać. Łeb w łeb porównania nie robiłem i czekam w sumie na ATH-R70X, ale może dzisiaj wieczorem uda się coś więcej posłuchać, to mam nadzieję napisać co nieco. Ogólnie powiem tak. W pieniądzach za jakie go mam, a za jakie niebawem (już za parę dni, za dni parę :D) pojawi się oficjalnie... Ba, nawet po spadku cen Pionka do poziomu żenująco-śmieszno-abstrakcyjnego... Bardzo solidny i fajny grajek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny Mało ostatnio czasu na słuchanie i w zasadzie bawię się jedynie Opusem, żeby go poznać. Łeb w łeb porównania nie robiłem i czekam w sumie na ATH-R70X, ale może dzisiaj wieczorem uda się coś więcej posłuchać, to mam nadzieję napisać co nieco. Ogólnie powiem tak. W pieniądzach za jakie go mam, a za jakie niebawem (już za parę dni, za dni parę :D) pojawi się oficjalnie... Ba, nawet po spadku cen Pionka do poziomu żenująco-śmieszno-abstrakcyjnego... Bardzo solidny i fajny grajek



Ale o co chodzi? Przecież Opus jest dostępny oficjalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nabyłem Opusa w zestawie z kaburą i to niby po cenie już nowej.A jeszcze w czwartek była sporo wyższa?

Edit:

I widzę że cena na stronie też się już zmieniła.

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Nice. Może przemyślę jako zestaw mobilno-domowy plus DAC do kompa.

Opus też robi za DACa. 

Na win7 w pracy dzisiaj podłączałem, od strzała działa. W domu mam 8.1, ale po ostatnich aktualizacjach nie podłączałem w tej roli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie też w NIE WYŻSZEJ cenie Opusiątko z polską gwwarancją o czym wspominałem wcześniej, więc jak ktoś zainteresowany, to udzielę info ;) Ale to nie komis, więc wiadomo.

 

Niemniej ja ze swojego jestem bardzo zadowolony i bez przesady powiem, że Pionek obecnie leży i grał może pół godziny od kiedy mam #1. Czy gra lepiej? Nie koniecznie. Gra inaczej i ta inność mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vaiet napisał:

Będzie też w NIE WYŻSZEJ cenie Opusiątko...

Opusiątko? Co to :) ?

 

Jeszcze pytanie, jak oceniacie line-out w Opusie#1? Mi się wydaje, że implementacja tej opcji w sofcie sprowadziła się do ustawienia maksymalnej głośności urządzenia, bez pominięcia sekcji wzmacniacza... niestety. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak zaktualizować to cudo?Ściągnąłem plik i wrzuciłem do pamięci ale nie chce zaktualizować.....Jakby nie widział go.....W folderach na karcie oprócz muzyki nic innego nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wichu79 napisał:

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak zaktualizować to cudo?Ściągnąłem plik i wrzuciłem do pamięci ale nie chce zaktualizować.....Jakby nie widział go.....W folderach na karcie oprócz muzyki nic innego nie pokazuje.

Wrzuć pliki aktualizacji do pamięci urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaworrr napisał:

Wrzuć pliki aktualizacji do pamięci urządzenia. 

Wrzuciłem ale pokazuje mo w pamięci urządzenia tylko te 3 utwory które były i nic więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności