Jump to content

PROSZE O POMOC JESTEM NOy

Recommended Posts

https://www.google.pl/search?q=how+to+connect+speakers+to+amplifier&oq=how+to+connect+speakers+to+amplifier&aqs=chrome..69i57.8586j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

Skoro już wyręczyłem w użyciu googla, to wątek zamykam za nieregulaminową nazwę i ogólną banalność w świetle bogatych zasobów internetu. Proszę wrócić z konkretnym i realnym problemem, w którym faktycznie nie ma możliwości poradzenia sobie samodzielnie.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Break_Master
      Witam melomanów;) moje pytanie dotyczy właścicieli słuchawek Shure 535 lub osób które takowe posiadały. Mam okazję kupić internetowo te sluchawki, tylko jest jeden problem, mianowicie kabel jest przerwany od strony lewej sluchawki przez co sprzedawca nie może mnie zapewnić czy same sluchawki graja (dlatego sprzedaje je jako uszkodzone). Mysle sobie ok kupie nowy kabel i po problemie tylko tu nasuwa sie moje pytanie. Czy samo to, ze kabel jest urwany po jednej stronie sprawia ze sluchawki wogole nie graja, czy powinny grać tylko na stronie prawej(gdzie kabel jest caly)? Nie chce się rozczarować po zakupie, dlatego pytanie kieruje do osób które bawiły się w wymianę kabla tego producenta. 

Jeśli temat założony jest w złym miejscu proszę o jego przeniesienie.
    • By BartekFrancuz
      Sennheiser hd 202 potrzebna pomoc w wymiane jack 3.5mm.
    • By Nickenz
      Które słuchawki wybrać z tych co podałem. Chcę w końcu się zdecydować, bo w tym budżecie jest bardzo dużo do wyboru, lecz jest to dla mnie problematyczne. Preferuje dźwięk z lekko podbitym basem, szczegółową sceną i pnącymi się do góry sopranami. Jeśli macie jakieś inne słuchawki naprawdę warte polecenia piszcie. Bardzo proszę o jakieś sugestie co do wyboru danych słuchawek, bo chcę, aby był to bardzo dobry wybór. Bardzo chcę, aby uszy mnie nie bolały po długim użytkowaniu. Dziękuje za każdą odpowiedź. 

Mam do wyboru:
      Fiio EX1 V2, Final Audio E3000, AT ATH-CKX9IS, Klipsch R6 V2, KZ ZS6+Kabelek+Comply  

• By FreshOne
      Witam. Potrzebuję pomocy osoby która słuchała zarówno słuchawek AKG K518 oraz Encore Rockmaster Live, wszystkie inne proszę o wyjście z tej strony naprawdę.
      Czy moglibyście napisać jak rózni się dźwięk w tych słuchawkach? Chodzi mi bardziej o średnicę i treble, bo basu więcej mają AKG to wiem a że obie pary jakościowo mają OK to więcej wiedzieć mi nie trzeba. Pragnę więc wiedzieć jak w tych słuchawkach brzmi średnkca tzn czy w AKG nie jest przyćmiona basem i czy wysokie tony są raczej suche czy melodyczne, preferuję te drugie. Dziękuję z góry za pomoc, informacje te być może zmienią moje życie?
    • By navtech
      Szanowni,

Bardzo chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń odnośnie serwisowania sprzętu firmy DENON.

Posiadam amplituner tej firmy, model AVR-1509. Nie rozwodząc się, jakiś czas temu przestał grać jeden kanał (satelita) oraz pojawiły się ciche trzaski w pozostałych (dwa główne, centralny, druga satelita). Sprzęt trafił do serwisu dystrybutora gdzie przeleżał prawie trzy tygodnie i niestety nie został naprawiony (z przyczyn dosyć mglistych).

I teraz moje właściwe pytanie. Czy znacie i polecacie jakieś inne serwisy czy specjalistów w obrębie Warszawy do których warto zwrócić się o pomoc?

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot jeżeli HydePark nie jest najlepszym miejscem na taki wątek.

Navtech
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy