Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2019 o 19:14, konrad_a napisał:

Dlaczego viper4android? Najlepiej zrobić flash softu lurker0 - dostajesz roota i usprawnienia do poziomu bit-perfect.

 

Mam najnowszego lurkera na androidzie 8.1 ale z tego co widze to nie jest root. trzeba go jakoś doinstalować Magisk, robił to ktos ?

i dopiero wtedy viper4android co mogłoby dac EQ pod tidalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kuman napisał:

 

Mam najnowszego lurkera na androidzie 8.1 ale z tego co widze to nie jest root. trzeba go jakoś doinstalować Magisk, robił to ktos ?

i dopiero wtedy viper4android co mogłoby dac EQ pod tidalem.

Tak, dorzucałem kiedyś Magiska i działało ok. Vipera z DX200 nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://github.com/Lurker00/DX200-Firmware-Add-on/tree/master/FirmwareUpdater

"When finish you should have Lurker0's USB Audio, Magisk Manager, & HibyMusic (Lurker)"

 

https://www.xda-developers.com/how-to-install-magisk/

Spróbuj zacząć od kroku 3 - jak nie zadziała to od 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, konrad_a napisał:

https://github.com/Lurker00/DX200-Firmware-Add-on/tree/master/FirmwareUpdater

"When finish you should have Lurker0's USB Audio, Magisk Manager, & HibyMusic (Lurker)"

 

https://www.xda-developers.com/how-to-install-magisk/

Spróbuj zacząć od kroku 3 - jak nie zadziała to od 1

 

 

A co chodzi z tym CUSTOM RECOVERY ?

czy jeśli zainstaluje któreś z dostępnych to nadal będę miał dostęp do tego systemowego menu w DX200 które wywoułuje się na wyłączonym urządzeniu przez przytrzymanie pauzy i przycisku power ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się wczoraj chwilę i po instalacji magisk manager pokazuje iz jest zainstalowany root, instalacja viper 2.5 tez ok.

Z tym że Viper nie działa pod tidalem a sam root magiska raz jest innym razem pokazuje w manadzeze magiska ze go nie ma i przy probie instalacji wywala błąd o braku uprawnień.

Chyba trzeba od zera zainstalować, jeszcze będę próbował......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kuman napisał:

godzina 23:30 Warsaw local time 

temperature : 26 C

dx200 - extra hot

 

czas na sraczko etui

Sraczka była do DX220...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kuman napisał:

czy jest na rynku folia/szklo na dx200 które nie zesra czułości ekranu ?

Ja używałem jakiegoś przez rok i dla mnie było znośne, ale np. @szczurz na nie mocno narzekał.

Idealnego nie znam - wszystko zależy jak bardzo jesteś cierpliwy i tolerancyjny dla pogorszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DX200 Firmware 1.07 with support for AMP9!

Change Log:
1. Supports the AMP9.
2. Rectified the bug that with some languages, the Never option on sleep settings under system settings was missing.
3. Improved the speed of the Mango Player initialization.
4. Artist view now uses the Album Artist tag instead of Artist tag.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham TIdal aktualnie przez UAPP(Usb Audio player PRO) i dłuuugo to buforuje podczas przewijania utworów. Na aplikacji Tidal dużo,dużo płynniej.

mam wrażenie że na wersji testowej było lepiej.

Spotkał się ktoś z podońą sytuacją?

najnowszy soft od ibasso plus lurker.

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham i słucham UAPP....

cholera gra to lepiej Tidala od od Tidala z aplikacji. Domyślnym ustawieniem UAPP jest "Hires Driver"(bez znaczenia czy bitperfect czy nie) .Po przełączeniu na andrioid audio wracamy do audio z aplikacji tidala. 

Sprawdziłem na kawałkach które mam na flacach.

UAPP gra lepszą przestrzenią i powietrzem, Tidal gra bliżej, jest to słyszalne zarówno na wokalach jak i soundtrackach.

UAPP gra jak stockowy Mango.

Sprawdziłem jeszcze poziom głośności sonometrem i  UAPP, Tidal czy Spotify,  i wszystkie odtwarzacze dają ten sam poziom głośności.

 

Pytanie czemu Tidal nie ma też tej formy bezpośredniego  dostępu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tego samego powodu dla którego w jednej wersji wspierali 192kHz a potem już nie... Nie lubią DAPów default_smile.png 

Na DX220 w apce Tidal jest wsparcie dla 192kHz MQA. Ale tylko online bo pliki offline to już tylko 48kHz. DX220 ma certyfikację MQA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi ze aplikacja TIDAL na playerach  androidowych nie wykorzystuje ich pełni możliwości.

Analogicznie na smartfonie gdzie czynnikiem imitującym jest hardware, tu można zostać przy spotify i nie robić scen.

Spotify na dx200 nie ma ÈQ wersja na ios takowy posiada.

Edytowane przez kuman
Literownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joseph_k78 napisał:

Na DX220 w apce Tidal jest wsparcie dla 192kHz MQA. Ale tylko online bo pliki offline to już tylko 48kHz. DX220 ma certyfikację MQA.

 

I tak jak wspomniałem, swego czasu offline też działało :) it's not a bug, it's a feature?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześc,

Mam ciągle DX200 z softem do pierwotnie instalowanego w nim androida, Czy Ktoś mógłby w kilku zrozumiałych krokach wyjaśnić - co zrobić aby przejść do najnowego oprogramowania?

 Zakładam, ze trzeba najpierw zaistalować nowe środowisko Androida ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dariusz01 napisał:

Cześc,

Mam ciągle DX200 z softem do pierwotnie instalowanego w nim androida, Czy Ktoś mógłby w kilku zrozumiałych krokach wyjaśnić - co zrobić aby przejść do najnowego oprogramowania?

 Zakładam, ze trzeba najpierw zaistalować nowe środowisko Androida ?

 

 

Prześlij mi swojego e-maila na PW wyślę Ci pliki z instrukcją, które dostałem od Marka.

 

BTW

 

Pojawił się nowy soft...1.09.097

 

DX200 firmware Android8.1 official version V1.09.097

Firmware is only available for DX200 upgrades that have been swiped into Android 8.1

DX200 firmware Android8.1 official version V1.09.097 update instructions:
update content:
1. Some music apps cannot be automatically suspended when the headset is removed.
2, repair the SD card name display garbled problem;
3, repair the OTG USB sound card sound card problem;
4. Fix the compatibility problem of some decoders when the coaxial fiber 192k output is restored;
5. Add AAC format in Bluetooth decoding mode;
6. Increase the AMP9 output selection function.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, czy słuchał ktoś DX200 z AMP8 i może porównać jak wypada ten wzmak w stosunku do AMP1?

Zamieniłem słuchawki ATH-MSR7 na MSR7B i tam mam kabel zbalansowany z wtykiem 4,4mm a DX200 ma 2,5mm

Przejściówki chyba nie chcę, mogę kupić kabel od AT z wtykiem 2,5mm, albo AMP8 od iBasso. Cenowo wychodzi podobnie bardzo więc chyba AMP8 w mocniejszym i trwalszym wtykiem 4,4 to lepsza opcja. Tylko nie chciał bym aby doszło jakieś ciepełko w graniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności