Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mykupyku napisał:

 

nieprawda

Zgadza się, ale Amp8 ma dużo prądu na wyjściu i podkreślony bas więc może dawać wrażenie zwiększonego gaina przy wyłączonym gain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mykupyku napisał:

 

nieprawda

Zrobiłeś mi dzień, że tak powiem. Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że na AMP8 jest hi-gain ustawiony na sztywno. Jeżeli nie, to ja to biorę, bo to będzie mega upgrade dla DX150 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na amp8 i HG andromedy szumią, na LG jest dobrze, no jak to z nimi :)

 

amp8 ma 2x więcej mocy od amp7, choć wydajność prądowa jest podobna i ich konstrukcja też, to amp8 jest bal. i ma świetną dynamikę 125 dB, a amp7 122 dB (też sporo) - więcej mocy i dynamiki przekłada się na solidniejsze uderzenie tu i tam

 

amp8 na LG nadaje się do IEMów, a na HG radzi sobie nieźle z dużymi słuchawkami

 

jedyna lipa z amp8 to brak LO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrócę jeszcze do mojego problemu z Tidalem. Niestety, problem nadal występuje. W nieregularnych odstępach czasu - czasem jest to minuta, czasem 10 minut, odtwarzacz gubi połączenie z siecią co objawia się komunikatem "Błąd połączenia z serwerem. Sprawdź połączenie internetowe". Wówczas utwór trzeba zacząć odtwarzać od początku. Testowałem na dwóch różnych routerach, dwóch różnych sieciach, również na hotspocie postawionym na telefonie, zmieniałem ustawienia DNS (to okazuje się jest dość częsty powód problemów z Tidalem) i ciągle nic. Co ciekawe, jak korzystam z trybu offline bądź Mango Playera widać wyraźnie po ikonie wifi w Ibasso, że co jakiś czas na ułamek sekundy zasięg jest gubiony. Natomiast jak włączę mu film na Youtubie, to przez półtorej godziny działa bez zająknięcia...

 

Liczyłem, że jest to kwestia softu, ale po wgraniu oficjalnego Oreo, nic się nie zmieniło, problemy z Tidalem nadal występują. Chyba jednak jest to kwestia anteny wifi w DX200, obawiam się że znów czeka go wizyta w serwisie.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panowie ja z klanu atari mam pytanie do commodore .Tidal zaktualizował aplikacje i wprowadził jakość Master .Na fiio x7 mark II trzeszczy piszczy nie działa, aplikacja nie działa także w hifi trybie czy ktoś robił już na ibasso aktualizacje tidala. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pua napisał:

Witam panowie ja z klanu atari mam pytanie do commodore .Tidal zaktualizował aplikacje i wprowadził jakość Master .Na fiio x7 mark II trzeszczy piszczy nie działa, aplikacja nie działa także w hifi trybie czy ktoś robił już na ibasso aktualizacje tidala. Pozdr

 

eee... no i żeśpan wykrakał...

 

grało, grało i się zesrało

 

tnie i czkawki dostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190111_154130.jpg

Dostałem od @konrad_a jego DX200 z różnymi AMPami, dzięki!

Obecnie słucham tylko na AMP7 bo tylko ten ma wejście 3.5mm.

Nie wszystkich użyję bo musiałbym zastosować trzy przejściówki a to się mija z celem.

DX200 naprawdę śmiga zacnie, nic się nie tnie, responsywność bardzo dobra.

Tylko Tidal coś odwala bo zawsze ucina mi pierwsze 2s z początku utworu...

Faktycznie brzmienie bardziej referencyjne od DX150.

Ale czy lepsze od ZX2? Na tą chwilę jednak wolę produkt Sony, DX200 + AMP7 brzmi trochę zbyt sterylnie, za dużo techniczności a za mało frajdy ze słuchania.

I tak jak w przypadku DX150 nie wykrywa mi sieci 5GHz.

Te cyfrowe filtry coś wnoszą?

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał:

Ale czy lepsze od ZX2? Na tą chwilę jednak wolę produkt Sony, DX200 + AMP7 brzmi trochę zbyt sterylnie, za dużo techniczności a za mało frajdy ze słuchania.

I tak jak w przypadku DX150 nie wykrywa mi sieci 5GHz.

Te cyfrowe filtry coś wnoszą?

Sieć 5Gz u mnie wykrywa tylko musi być skonfigurowana na krańcowym kanale - @mykupyku pisał o tym w tym wątku

ZX2 w zestawieniu z DX200 jest rozmyty, dużo mniej wyraźny i ma mniej szczegółów.

ZX2 ma podkręcony bas. Jak chcesz więcej basu na DX200 to spróbuj z Amp8 (nawet z przejściówkami).

IMO Amp4s jest najbardziej muzykalny.

Te cyfrowe filtry na DX200 niewiele wnoszą.

Polecam też posłuchać z Neutron Playerem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A niedawno kupiłem Mojo, w sumie dobrze ze nie kupiłem dx150 :D może śladem dx200->dx220 będzie dx150->dx170 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych informacji na twitterze Ibasso wynika, że będzie:
- ekran 5 cali, rozdzielczość obrazu wyższa niż w poprzedniku,
- Bluetooth 5.0,
- nie będzie gniazda kart SIM,
- cena porównywalna do obecnej ceny DX200.
A miał mieć SIM?
Kurde to byłby fajny feature.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem po zakupie amp8 podłączony pod dx200.

Słuchawki RHA c1 .

W porównaniu do amp1 :

Scena : Chyba ta wartość jest najbardziej widoczna od razu . Jakby świat dźwięku  się poszerzył minimum o 2 razy .Dźwięk jest podawany bardzo szeroko .

Na samym początku musiałem się przyzwyczaić do takiego grania . Tutaj jest miazga .

Separacja dźwięku : oczywiście jest lepiej , słuchać poszczególne instrumenty, które tworzą całość - mega doznanie .

Bas : Jest miękki bardzo sprężysty - czy jest więcej nie wiem , jest bardziej naturalny i mogę go nazwać ELEGANCKI .

Średnica : podawana w bardzo naturalny sposób

Wysokie tony : żadnej natarczywości -  też bardzo ELEGANCKIE 

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu na plus .

Ogólnie Apm 8 jest bardzo zwiewnym i napowietrznym wzmacniaczem .

Polecam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowy firmware do DX200 !!!

http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/DX200-8.1-V1.06-OTA(extract_this_zip).zip

 

Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that when playing high resolution video, there was the possibility of a system crash or there would be no sound output. (Android OS)
2. Rectified the bug that some image format artwork was not displayed. (Mango OS)
3. Rectified the bug that when selecting a song from Genre view, instead of only the selected song being played, now the entire genre will be played. (Mango OS)
4. Improved Shuffle play mode. (Mango OS)
5. Enlarged the font for cue. (Mango OS)

 

Instructions For Firmware update:

Before this firmware update, please make sure your DX200 has been updated to the Android 8.1 OS. If you are not on 8.1, please download the Android O V1.01 firmware (the firmware download link is below), then complete the firmware update using the Android Tool that you can find inside the firmware zip.  The instructions for updating to 8.1 are also inside the zip once you have unzipped the file.
http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/DX200FW-8.1-V1.01.006.zip

If the DX200 is already using the Android 8.1 OS, then follow the instructions below to complete the firmware update.

1. Copy and paste the DX200-OTA_V1.06.zip to your SD card's root folder.
2. Go to Android OS, press Settings-->System-->Updater-->local update-->default and tap the zip file.
3. The whole update will take about 10 minutes.  Reboot the DX200 after update completed. You can also choose to do a factory reset at this time to clear any artifacts from the previous firmware.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No i się zesrało.....

Zrobiłem flash do najnowszego firmaware lurkera 2.10.215 i urządzenie nie uruchamia się !!!!

wersja firmware ibasso była jak najbardziej poprwana

podczas instalacji firmware w factorytool miałem taki firmware loop, dx200 był tak z 12 razy flashowy i w kółko.

 

HELP !!!!!

 

 

ALARM zażegnany udało się teraz jest najnowszy android i lurker. TYLKO czemu karta samsunga EVO jest mozliwa tylko do uzycia jako pamiec przenosna

Edytowane przez kuman
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności