Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

skąd to info o czasie pracy?

 

jestem na bieżąco z wątkiem zapalonych entuzjastów DX200 wygrzewających swe dzikie maszyny (normalnie każdy grzeje dzień w dzień i wierzy, że po tych magicznych 200h to już nie raj a nirwana będzie), oczywiście na headfaju, i tam czasy to 7-10h, zależy od gęstości plików, bal, gain, głośności i słuchawek

 

choć nie brakuje tam i tych co puszczają tylko grube DSD na wielkich słuchafonach po bal., np. HD800 :) wtedy faktycznie można zejść do 5h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, dx100 mi gra na nowej baterii z moimi sluchawami ok 6.5h, po roku, dwoch wynik ten spada do ok 2-3h i wtedy czas na zakup nowej baterii od ibasso w lacznej kwocie 20 dolcow. Pliki to glownie flac 16 bit, low gain i powiedzialbym sredni poziom glosnosci.

Edytowane przez shakur1996
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, dx100 mi gra na nowej baterii z moimi sluchawami ok 6.5h, po roku, dwoch wynik ten spada do ok 2-3h i wtedy czas na zakup nowej baterii od ibasso w lacznej kwocie 20 dolcow. Pliki to glownie flac 16 bit, low gain i powiedzialbym sredni poziom glosnosci.

do dx80 w serwisie 170 pln

po 6 mis z 12h do niecałych 10h

iBasso twierdzi że bateria w DX200 jest wysokiej jakości i styka na lata

coś się zmieniło ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Mojo DX200 gra lepiej od Hugo ;)

no to tylko brać jak to taki hiend bo cena w takim razie skoczy do ceny #2

edycja:

opusik w promocji 40% taniej już jest ($1,159.00 amazon usa) - hehe

 

gra nawet lepiej od Mojo :)

 

A Mojo gra dobrze? :)

 

cienizna

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lordzie, dx100 mi gra na nowej baterii z moimi sluchawami ok 6.5h, po roku, dwoch wynik ten spada do ok 2-3h i wtedy czas na zakup nowej baterii od ibasso w lacznej kwocie 20 dolcow. Pliki to glownie flac 16 bit, low gain i powiedzialbym sredni poziom glosnosci.

do dx80 w serwisie 170 pln

po 6 mis z 12h do niecałych 10h

 

iBasso twierdzi że bateria w DX200 jest wysokiej jakości i styka na lata

coś się zmieniło ;) ?

 

Może dx80 ma inną baterię. Do dx100 dostajesz taką baterię która wygląda jak ogniwa owinięte taką folią zabezpieczającą i wywystają z tego pakieciku dwa kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na tą chwile najistotniejsze jest że dostęp do baterii dx200 nie będzie jakoś specjalnie utrudniony, wystarczy odkręcić kilka śrubek. W przyszłości w razie ewentualnych problemów każdy powinien sobie z tym poradzić.A płacąc takie a nie inne pieniądze za ten odtwarzacz koszt nowej jakoś przeboleje.Wiadomo jaka jest żywotność baterii tym bardziej w przypadku takiej prądożernej maszynki, trzeba się pogodzić z pewnymi faktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://headpie.blogspot.com/2017/01/ibasso-dx200-unboxing-expatinjapan.html

 

Też już odpakowaliście ?

 

Przyzna jednak, że czasy ciekawych kształtów , obudów DAPów chyba minęły. Brak już takich ekscentryków jak DX100, C4, IHP -120/140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://headpie.blogspot.com/2017/01/ibasso-dx200-unboxing-expatinjapan.html

 

Też już odpakowaliście ?

 

Przyzna jednak, że czasy ciekawych kształtów , obudów DAPów chyba minęły. Brak już takich ekscentryków jak DX100, C4, IHP -120/140

Lordzie mam nadzieję że to nie było złośliwe ;)

Na razie czekamy na info kiedy będzie możliwy odbiór,

ogólnie czekamy od tygodnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie złośliwie. Nie śledzę doķładnie wątku zakupu dx200 bo go nie zamawiałem.

Mam.nadzieję że dojdzie do Was szybko.

 

I že będzie to hit bo nazwa zobowiązuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, tylko proszę o rzeczowe recenzje. Poematy heksametrem z miliardem metafor, paraleli, alegorii i synonimów proszę sobie odpuścić. Sztama? :)

Narazie gra bardzo równo. Właściwiy rzeczy dając ogląd gra bezdzwięcznie. Nie grzeje się. Bateria trzyma jak zaczarowana, nic nie schodzi.

Jak odbiorę to powiem coś więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chłopaki, tylko proszę o rzeczowe recenzje. Poematy heksametrem z miliardem metafor, paraleli, alegorii i synonimów proszę sobie odpuścić. Sztama? :)

Narazie gra bardzo równo. Właściwiy rzeczy dając ogląd gra bezdzwięcznie. Nie grzeje się. Bateria trzyma jak zaczarowana, nic nie schodzi.

Jak odbiorę to powiem coś więcej.

 

New level... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Narazie gra bardzo równo. Właściwiy rzeczy dając ogląd gra bezdzwięcznie. Nie grzeje się. Bateria trzyma jak zaczarowana, nic nie schodzi.

Jak odbiorę to powiem coś więcej.

 

 

Boję się jednak, że przed wyjęciem z pudełka, bas może być bardzo pudełkowy, a średnica mocno tekturowa. Po wyjęciu i włączeniu sytuacja powinna się poprawić - wiadomo, kwestia wygrzania.

Edytowane przez westberg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ja już swojego dx200 odpakowałem i właśnie skanuje bibliotekę karty 200 gb , idzie dość długo :) Czy ktoś wie z was jak użyć tego magicznego kabelka do wygrzewki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ja już swojego dx200 odpakowałem i właśnie skanuje bibliotekę karty 200 gb , idzie dość długo :) Czy ktoś wie z was jak użyć tego magicznego kabelka do wygrzewki ?

Podłączasz do odtwarzacza, odpalasz muzykę i patrzysz jak się wygrzewa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności