Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

 

Coś czuje ze będzie grubo nie tylko pod względem jakości ale też pewnie w portfelu

Na jaką kwotę stawiasz? 7-8 tysięcy? Postawiłem, że gdzieś ponad 4 tysiące, ale chyba mało będzie.

800 - 1000$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś czuje ze będzie grubo nie tylko pod względem jakości ale też pewnie w portfelu

 

Na jaką kwotę stawiasz? 7-8 tysięcy? Postawiłem, że gdzieś ponad 4 tysiące, ale chyba mało będzie.

 

 

Stawiam na przedział 1499 do 1999$, patrząc po aplikacji i analogicznych produktach. Tanio być nie może. Niska cena wyjściowa jest niemodna i pozycjonuje produkt na złej półce jakościowej, takie przynajmniej jest zazwyczaj zdanie marketingowców. 1000 zielonych będzie mało.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zupełne gdybanie, brak danych i poleganie (na jakże zawodnej) intuicji statystycznej...ale też strzelam - ja obstawiam okolice 1k-1,2k USD. Dlaczego - dlatego też z uwagi na to co tam włożyli musi być drożej niż poprzedni flagowiec czyli dx100, który kosztował 899 USD, a z drugiej strony nie może być przesadnie drogo żeby marka ibasso nie odleciała w kosmos jak jedna z marek na rynku:) a dotychczas ibasso pozycjonowało się jako świetny sprzęt ale za rozsądne pieniądze (inny producent o podobnym pozycjonowaniu czyli FiiO swojego flagowca też ma za okolice 750 USD - jak dobrze pamiętam).

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane że wymienne moduły wzmacniaczy no to zarówno czas pracy jak i moc wzmaka będzie różna. Będzie 0,5W to bedzie działać 4 godziny, a jak 32mW to z 10 godzin. To samo cena z najtańszym modułem to mogą powiedzieć 899$ a do tego uber hajper moduł za kolejne 899 :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6-8k PLN

nie przejdzie

Dla kogo nie przejdzie? Dla klajenta? A&K pokazuje, że klajent wszystko łyknie jak młody pelikan i jeszcze podziękuje.

 

no ostatnie produkty A$K chyba jakoś tego nie pokazują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nierealne, ale wierzę w rozsądek iBasso i myślę o cenie 5-6k za DX200 i 3-4k za DX120

 

Zapytałem sam siebie i z udzielonej sobie odpowiedzi wynika, że byłbym zainteresowany DX120. Jeżeli dzięki usunięciu wodotrysków bateria będzie działała dłużej, a dźwiękowo będzie nadal jak w DX200 (przy założeniu, że DX200 będzie lepszy od DX90 ;) ), to będzie świetna propozycja dla wielu konserwatywnych audiofilców. ;) Takich jak ja. ;)

 

Problem w tym, że te wodotryski chyba aż tyle nie kosztują, żeby dawały znaczącą różnicę w cenie pomiędzy 200-tką a 120-tką. Ale mogę się nie znać.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może to nierealne, ale wierzę w rozsądek iBasso i myślę o cenie 5-6k za DX200 i 3-4k za DX120

 

Zapytałem sam siebie i z udzielonej sobie odpowiedzi wynika, że byłbym zainteresowany DX120. Jeżeli dzięki usunięciu wodotrysków bateria będzie działała dłużej, a dźwiękowo będzie nadal jak w DX200 (przy założeniu, że DX200 będzie lepszy od DX90 ;) ), to będzie świetna propozycja dla wielu konserwatywnych audiofilców. ;) Takich jak ja. ;)

 

Problem w tym, że te wodotryski chyba aż tyle nie kosztują, żeby dawały znaczącą różnicę w cenie pomiędzy 200-tką a 120-tką. Ale mogę się nie znać.

 

sprzęty audio są wyceniane przez firmy subiektywnie także sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności