Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Instrumenty - na czym gracie?


darkwork

Rekomendowane odpowiedzi

Po oburzeniu spowodowanym brakiem takiego wątku (mimo że forum świeże nie jest) postanowiłem taki założyć.
Są tu jacyś nowicjusze, amatorzy, weterani, profesjonaliści "performensu"? :)
Piszcie, na czym gracie.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie klawiszowe: pianino, organy kościelne, syntezatory (z wielką miłością do analogów), kontrolery live (jak AKAI APC40, launchpad, MPC), melodyka, cajon...
A Moja Dziewczyna to bardziej strunowe: gitara, ukulele, teraz trochę się uczy grać na Hammondzie (organy kościelne).

 

No ale w sumie to większość forum mnie z tego kojarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara akustyczna, elektryczna, klasyk (z ukierunkowaniem na elektryka raczej). Gram od kilku lat (chyba już z siedem), ale tak poważniej to dopiero rok.

 

Do tego dochodzi perkusja na której się uczę grać od pół roku.

 

Polecam, super zabawa. Nigdy jak jestem w domu to nie narzekam na nudę. Jak nie słuchanie muzyki to granie, jak nie granie to komponowanie, jak nie komponowanie to ćwiczenie, jak nie ćwiczenie to zapoznawanie się z teorią, jak nie na gitarze to na perkusji.

 

Jest co robić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tylu jest tu kreatywnych (nie mówię o tych grających na nerwach. Nerw to nie instrument, a zdenerwowany podmiot może Wam oddać - instrument nie odda :P ).

PS. Widzę, że niektórzy wypisują tu nawet modele sprzętów. Ja sobie daruję, bo znów wpadnę w zadumę po kiego grzyba mi aż tyle gratów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tylu jest tu kreatywnych (nie mówię o tych grających na nerwach. Nerw to nie instrument, a zdenerwowany podmiot może Wam oddać - instrument nie odda ).

 

PS. Widzę, że niektórzy wypisują tu nawet modele sprzętów. Ja sobie daruję, bo znów wpadnę w zadumę po kiego grzyba mi aż tyle gratów

Ja mógłbym żyć z motiffem 8. Ale nie ma czasu i sił się bawić, woęc dla odprężenia psr wystarczy. Plus córka chętnie plumka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku uczę się grać na Epiphone DR-100 niedrogi,ładny akustyk bardzo dobry dźwięk jak na tą cenę na pierwszą gitarę dobry wybór. Trochę późno zacząłem mam prawie 22 lata no Tommy Emanuel ze mnie nie będzie ale jestem zadowolony z progresu jako, że miałem tyle motywacji żeby uczyć się przed laptopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku uczę się grać na Epiphone DR-100 niedrogi,ładny akustyk bardzo dobry dźwięk jak na tą cenę na pierwszą gitarę dobry wybór. Trochę późno zacząłem mam prawie 22 lata no Tommy Emanuel ze mnie nie będzie ale jestem zadowolony z progresu jako, że miałem tyle motywacji żeby uczyć się przed laptopem.

Jeszcze trochę i będę miał trójkę z przodu a wiosło wziąłem do ręki dopiero niedawno po niemal dziesięcioletniej przerwie. Mój ojciec (55 wiosen) przed rokiem kupił sobie drugą w życiu gitarę. Z pierwszą rozstał się w wieku dwudziestu pięciu lat. Nigdy nie jest za późno na naukę lub powrót do niej (nie tylko gry na instrumencie) a i wirtuozem nie każdy być musi. Ja moje trzy akordy pobrzękuję sobie dla własnego widzimisię i co by się zresetować po ciężkim dniu w pracy. Nie ma w tej mojej grze zbyt wiele artyzmu a cieszę się jak dziecko gdy uda mi się zagrać cokolwiek dwa razy bez fałszu ;) .

Edytowane przez PEN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności