Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze aukcję - allegro, ebay, olx itp.


Kalitus

Czy popierasz pomysł powstania tematu ?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz pomysł powstania tematu ?

    • TAK
      4
    • NIE
      4
    • NA STOS Z NIM
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako że komis (sprzedam) nie jest dostępny dla wszystkich użytkowników (co moja skromna osoba popiera), dlatego chciałbym stworzyć temat mniej elitarny, dla tych którzy nie mogą, a chcieliby bez sztucznego nabijania postów podzielić się linkiem do aukcji swojego sprzętu.

 

Temat gdzie forum pomaga w wyszukiwaniu i na tym jego rola się kończy.

 

 

Geneza jest prosta - pewnie będę coś sprzedawał, a chciałbym to sobie ułatwić (przy okazji też innym). Jako że kupiłem w dobrej atmosferze, chciałbym namiastkę stworzyć w tym temacie, dla siebie i innych, tych mniej zasłużonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie tu swoich ofert będzie ogromnym błędem.

 

Wały na OLX odchodzą dość często, a do tego terz skażemy się na falę "świeżaków" z "wyjątkowymi ofertami"... Ja podziękuję.

 

Zasada jest prosta: Jeśli masz dobrą ofertę to sprzedasz i bez forum, na allegro choćby. A jak oferta będzie świetna to z pewnością ktoś ją doda do "Okazji z Allegro" i tym bardziej sprzedasz. Jak masz ciulowe ceny i towary to nikt ich nie kupi, choćbyś spamował pół forum.

 

PS. Wyborażacie sobie nawałnicę podbitek, dubli ogłoszeń (najpierw allegro, a za 2 dni to samo na olx)? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym, aby taki temat powstał, ale z podobnymi obostrzeniami, jak KOMIS. Mam na myśli wymaganą ilość postów, żeby móc tu coś wrzucić. To by pozwalało rozróżnić, czy ktoś od nas wrzucił coś na alledrogo/olx i ewentualnie dogadać się poza serwisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym, aby taki temat powstał, ale z podobnymi obostrzeniami, jak KOMIS. Mam na myśli wymaganą ilość postów, żeby móc tu coś wrzucić. To by pozwalało rozróżnić, czy ktoś od nas wrzucił coś na alledrogo/olx i ewentualnie dogadać się poza serwisami.

 

Link do aukcji możesz wrzucić w komisie. Dla mnie pomysł nietrafiony i niezgodny z regulaminem. Sprzedaż to sprzedaż.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja jestem za tym, aby taki temat powstał, ale z podobnymi obostrzeniami, jak KOMIS. Mam na myśli wymaganą ilość postów, żeby móc tu coś wrzucić. To by pozwalało rozróżnić, czy ktoś od nas wrzucił coś na alledrogo/olx i ewentualnie dogadać się poza serwisami.

 

Link do aukcji możesz wrzucić w komisie. Dla mnie pomysł nietrafiony i niezgodny z regulaminem. Sprzedaż to sprzedaż.

 

Też prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym, aby taki temat powstał, ale z podobnymi obostrzeniami, jak KOMIS. Mam na myśli wymaganą ilość postów, żeby móc tu coś wrzucić. To by pozwalało rozróżnić, czy ktoś od nas wrzucił coś na alledrogo/olx i ewentualnie dogadać się poza serwisami.

 

A czym to się będzie różniło od obecnego KOMISU? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że mogą być problemy, ale

 

- z ryzyka zdajesz sobie sprawę

- to jest hydepark

- nie chcesz nie ufaj nie kupuj

 

To raczej luźny temat, ale może faktycznie, to zacne forum i taki temat mógłby obniżyć jego poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności