Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do biegania do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Przez ostatnie 3/4 lata użytkowałem odtwarzacz Sansa clip zip 4gb. Byłem z niego zadowolony bo troszkę biegam, uprawiam też kilka innych sportów i ten odtwarzacz wypadał fantastycznie (Klips robił robotę). Niestety po tym czasie zaczęło mu odbijać i potrafi się zawiesić na bardzo długi okres aż mu bateria się wyczerpie, drugą sprawą jest bateria, teraz trzyma tylko około 3/4 godzin. Postanowiłem że czas rozejrzeć się za jakimś nowym odtwarzaczem. Na początku stwierdziłem że kupię taki sam ale z tego co widzę jest on już nie dostępny. Zauważyłem że pojawił się jakiś nowy model od SanDiska mianowicie Sansa Clip Sport. Chciałbym się dowiedzieć coś o tym modelu od was. Myślę nad zakupem jego w wersji 8gb bo czwórka jednak średnio starczała (wiem że ma wejście na kartę ale fajnie jak jednak ma trochę pamięci własnej). Chciałbym się dowiedzieć jakie zmiany zaszły względem jego poprzednika i czy czegoś nie przekombinowali w nim. Ile bateria w nim trzyma i jakieś inne cenne szczegóły (plusy i minusy) :D Do odtwarzacza będę używał słuchawek które są w zestawie + Maxell Retro DJ. Jeśli mielibyście jakieś inne propozycję w cenie do 200zł to przestawiajcie śmiało tylko z recenzją żebym mógł sobie porównać dlaczego akurat ten miałbym wybrać :D Z góry dzięki :)

 

 

P.S. Mile widziane linki do aukcji, bądź sklepu gdzie mogę dostać takie odtwarzacze w korzystnej cenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie masz xduoo x2, który zagra zdecydowanie lepiej ale nie ma niestety klipsa, więc konieczny byłby proces chowania do keiszeni.

 

tutaj masz recki:

http://zakupek.pl/test/odtwarzacze/recenzja-xduoo-x2/

https://muzostajnia.wordpress.com/?s=xduoo+x2

 

no i na forum sporo wątków na temat tego grajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do biegania tylko klips. Jest na forum wątek poświęcony sansie sport. To udany model. Co do słuchawek - maxellki bym zostawił, natomiast douszne wymienił na philips she3590 albo panasonic hje125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś pozytywne modyfikacje względem swojego poprzednika? :D I jakbyś mógł mi podrzucić ten wątek z opisem tego odtwarzacza bo jeszcze średnio się orientuję na forum i nie wiem gdzie szukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem clipa i to nie jednego ale po przesiadce na xduoo x2 nie wrócę na pewno. Biegam, skacze, spaceruje i w ogóle mi klips nie potrzebny. Wrzucam grajka do kieszeni i tyle. Czy warta zmiana na gorsze brzmienie za kawałek plastikowego uchwytu? Dla mnie na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś pozytywne modyfikacje względem swojego poprzednika? :D I jakbyś mógł mi podrzucić ten wątek z opisem tego odtwarzacza bo jeszcze średnio się orientuję na forum i nie wiem gdzie szukać :D

http://forum.mp3store.pl/index.php?/topic/114632-Sansa-Clip-Sport

Kwestią gustu jest czy Sport wystarczy do biegania dzy nie. Ja w sportowym ubraniu nie mam kieszeni, więc dla mnie sprawa oczywista. Bateria to kolejna rzecz sport śmiało robi 25h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po tym czasie zaczęło mu odbijać i potrafi się zawiesić na bardzo długi okres aż mu bateria się wyczerpie, drugą sprawą jest bateria, teraz trzyma tylko około 3/4 godzin.

 

 

Tak dla informacji napiszę, że prawdopodobnie wystarczyło przytrzymać przez kilka sekund włącznik ;)

 

Od siebie też polecę Sporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie z opaską jest niezbyt wygodne. Dlatego szybko kupowałem zegarek z gpsem. Przy intensywnym wysiłku nikt nie podziwia jakości dźwięku, ma coś grać albo do przesłuchania audiobooka. Dlatego brałbym sanse sport, teraz mam starego stone creativa i wystarcza. Następna będzie sansa.

 

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności