Skocz do zawartości

Ranking DAP by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Wina raczej samego colorflaja bo recenzji nie ma zadnych. Ostatnio widzialem jedna ale po francusku. Ja jestem z c10 dzwiekowo mega zadowolony. Jak podpinam sluchawki teraz do innych napedow to strasznie razi mnie cyfrowosc i splaszczenie holografii. Do wielkosci sie przyzwyczailem, bateria w porownaniu do konkurencji tez bardzo dobra bo mam powyzej 12 godzin na 16/44. Oprogramowanie stabilne tyle ze prostackie do bolu. Brakuje tylko dwoch slotow SD i bylo by super. Na plus jednak cena w stosunku do dzwieku. Jak kupilem p1 zeby zastapic c10 (chcialem cos bardziej ergonomicznego) to cowon zostal doslownie rozbity w pyl. Nawet ciezko bylo je porownac, kompletnie inny poziom dzwieku.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile da się zapakować do podręcznej walizeczki, to wielkość nie przeszkadza. ;)

 

Z Tym Cowonem to ciekawa sprawa, taki drogi a dźwiękowo słaby...

Bo on nie jest słaby to zdanie Spawn. Mi się podoba, ale to może zależeć na czym będziesz słuchał.

Ja słucham na dużych słuchawkach. Zawsze najlepiej samemu posłuchać i wyrobić sobie zdanie.

C10 nie słyszałem ale C4 to fajny grajek tylko straszna kobyła, z tego co pamiętam mogą być problemy

z obudową która czasami pęka, do tego sterowanie totalna porażka jak C10 ma tak samo to nie jest łatwo.

 

A brak gapless jak słuchasz koncertów to porażka.

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do braku gaplessa sie przyzwyczailem, najgorsze dla mnie bylo to ze po wlaczeniu on nie pamieta czego sie ostatnio sluchalo tylko ladujamy na wyborze folderow. Wybieramy co chcemy sluchac i to generalnie wszystko co ten player ma. Taki DOSowy dosyc jest ;) chetnie bym zamienil go na cos co bardziej przypomina w obsludze odtwarzacz przenosny no ale on gra jak stacjonarka wiec dzwiek rekompensuje obsluge ktora nie jest jakos strasznie uciazliwa tylko mocno staroswiecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale to podsumowanie 2015, a to na forum to wszechczasów z poprawką na audio-narodziny Fatso

 

Ehhh nie ma to jak nie przeczytać i sobie dopowiedzieć :)

 

Ranking uwzględnia tylko jakość dźwięku. Podsumowanie całościową ocenę sprzętu (wygoda, wygląd, użytkowanie i takie tam).

Takie trochę porównywanie jabłek do czereśni Wam wyszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ale to podsumowanie 2015, a to na forum to wszechczasów z poprawką na audio-narodziny Fatso

 

Ehhh nie ma to jak nie przeczytać i sobie dopowiedzieć :)

 

Ranking uwzględnia tylko jakość dźwięku. Podsumowanie całościową ocenę sprzętu (wygoda, wygląd, użytkowanie i takie tam).

Takie trochę porównywanie jabłek do czereśni Wam wyszło.

 

 

no i Weteran przyszedł, dopilnował i wyjaśnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Porównywałem wczoraj Pono z TEACiem i Mojo. Na razie wrażenia są takie, że z LEA i Dt990 zdecydowanie bardziej podoba mi się granie Pono. Pono jest niesamowicie muzykalne i doskonale kreuje głębię, różnicuje plany, przez co separacja jest dużo lepsza niż w teacu. Przy okazji gra bardzo naturalnie. Teac jest raczej nasycony, ale trochę bardziej syntetyczny.

Z k702 i grado teac gra dużo lepszą sceną niż pono, ale z nimi akurat Mojo sprawdza się jeszcze lepiej dzięki swojej organicznosci (i ocieplaniu).

Teac ma za to dużo lepszy interfejs niż się spodziewałem i ekstra jest to, że Windows widzi go jako dysk, jak jest w trybie DACa.

Jako pojedyncze urządzenie TEAC jest świetny, bo taki wszystkomające cudo, ale mojo + pono jako zestaw wydają mi się lepsze pod względem SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ recka ZX1jest już "stara", zgodnie z sygnaturką, Miłosz może mieć już inne poglądy. No i to Jego ranking a nie nasz...

 

Ale Meizu na 20 i P1 na 19 , zamiast ZX1 (Japan, albo EU ale modyfikowany) ??? O Meizu za chwile nikt już nie wspomni, a P1 to moim zdaniem player, który zgra się tylko z odpowiednimi słuchawkami (Baele kiedyś znalazł synergię).

No i to Jego ranking a nie nasz.... Muszę to sobie powtórzyć.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ recka ZX1jest już "stara", zgodnie z sygnaturką, Miłosz może mieć już inne poglądy. No i to Jego ranking a nie nasz...

 

Ale Meizu na 20 i P1 na 19 , zamiast ZX1 (Japan, albo EU ale modyfikowany) ??? O Meizu za chwile nikt już nie wspomni, a P1 to moim zdaniem player, który zgra się tylko z odpowiednimi słuchawkami (Baele kiedyś znalazł synergię).

No i to Jego ranking a nie nasz.... Muszę to sobie powtórzyć.

 

Ech, to samo było jest np. z HSA Studio - recka pochlebna, a w rankingu ni ma. Ja sobie nie powtarzam, że to ranking Fatso - ja sprzedaję Studio :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności