Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tor pod DT 990PRO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam



Zastanawiam się co kupić, aby wykorzystać potencjał słuchawek. Do tej pory używałem Fiio Taishan.


Sprzęt jaki posiadam to słuchawki DT990pro 250 OHM, amplituner Denon DRA-545RD( chciałbym go też podłączyć) i do tego podpięte głośniki jamo.


Przeznaczenie 50NA50 gry, muzyka(electro, dance, house) . Wykorzystuje tylko kompa.


Głownie słucham na słuchawkach i zależy mi na tym aby uzyskać dobre pozycjonowanie.



Myślałem nad: AIM SC808, Zenek Uno


a może coś innego



czekam na propozycje


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aim zagra podobnie do X1s.

Jeśli d3 ma zostać, to Zenek albo FCL i po sprawie. Ewenrualnie mikołajowy klon.

Dt990 pro lubią się z Aune T1. Żeby jednak odkocykować górę od razu najlepiej wymienić lampkę na jaśniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię dt 990pro łączyć z FA espressivo - bas mruczy jak lord vader, góra nie wyskakuje jak nowy minister z pomysłami, a średnie nie giną jak sztabki złota z amber gold, to jest szczere, pełne, dociążone granie, trochę chamskie ale pięknie muzykalne

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feliks urzęduje na nocnej szafce w sypialni, gdzie mieści się jeszcze tylko lampka, słuchawki i przenośne źródła

 

Gra z: DX90 na flacach lub Mi Note/Tidal HiFi przez FiiO Kunlun - espressivo gra z dobrą rozdzielczością, dlatego warto żeby źródło też ją miało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię DT990 Pro z FCLem - świetny wzmacniacz za nieduże pieniądze - IMO lepszy niż ZENek. Z The Wire trochę brakuje wypełnienia. Z DAPów jestem zachwycony połączeniem z Pono Player. Można nie zdejmować ich z głowy. FiiO x5ii gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ZENek to inna kategoria niz FCL.

FCL bardzo fajnie sie zgrywa z dt990 ale one jendak lubia jak lampka gdzies sie zarzy. Jak ktos nie chce OTLa, bo np. szuka czegos bardziej uniwersalnego to za nieduze pieniadze czasem sie zdarza music hall ph25.2 - bardzo lubilem to polaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ZENek to inna kategoria niz FCL.

FCL bardzo fajnie sie zgrywa z dt990 ale one jendak lubia jak lampka gdzies sie zarzy. Jak ktos nie chce OTLa, bo np. szuka czegos bardziej uniwersalnego to za nieduze pieniadze czasem sie zdarza music hall ph25.2 - bardzo lubilem to polaczenie.

 

Wstyd przyznać, ale nie miałem nigdy lampowego wzmacniacza :) Raz spróbowałem z pożyczonym OTLem HD600, które też miały bardzo pasować, ale nie podobało mi się - z Headoniciem było duuuużo lepiej - przejrzyście i sprężyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie audiofanatyka znalazłem porównanie opampów.

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-karty-dzwiekowej-aim-sc808/

 

Wnioskuje z tego, że najlepsze układy to 2x LME49720NA + LM6172IN

Na AUDEOS jest teraz ta karta z 2x LME49720 + LM6172IN

Może mi ktoś wyjaśnić czym różnią się te dwa układy między sobą. Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje z tego, że najlepsze układy to 2x LME49720NA + LM6172IN

Na AUDEOS jest teraz ta karta z 2x LME49720 + LM6172IN

Może mi ktoś wyjaśnić czym różnią się te dwa układy między sobą. Będę bardzo wdzięczny.

Przecież to są takie same układy. :huh:

Edytowane przez Kerebron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Mam mały problem z kartą Aim SC-808. Mam na kompie zainstalowaną vistę, a nigdzie nie ma sterowników na ten system. Te co są dostępne nie chcą się zainstalować.

Dźwięk idzie na słuchawki, ale na amplituner przez rca już nie. Pomożecie bo nie wiem jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności