Skocz do zawartości

Cayin iHA-6 i Cayin iDAC-6


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skąd masz tą rewelację? Bo na tych Chińskich forach to są zgadywanki, propozycje cenowe a nawet wprost - fajnie jakby to kosztowało 5000HOKów :P

 

Znam doskonale cenę i hurtową i detaliczną od Cayina. Ale znacznie ona odbiega od tych 2700...

 

http://www.price.com.hk/product.php?p=216082 - wychodzi ponizej 3000 PLN wg kursu dnia. Ze znaczkow ceny ani warunkow nie odcyfruje ale jednak jakby troche taniej niz mowisz

 

I komentarz - skontaktuj się przed złożeniem zamówienia nie powoduje żadnego niepokoju ?

 

Panowie, ja nie mam nic wspólnego z dystrybucją, nie namawiam. Jak ktoś uważa, że za 5600hok da się je kupić to nic tylko brać. Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skąd masz tą rewelację? Bo na tych Chińskich forach to są zgadywanki, propozycje cenowe a nawet wprost - fajnie jakby to kosztowało 5000HOKów :P

 

Znam doskonale cenę i hurtową i detaliczną od Cayina. Ale znacznie ona odbiega od tych 2700...

 

http://www.price.com.hk/product.php?p=216082 - wychodzi ponizej 3000 PLN wg kursu dnia. Ze znaczkow ceny ani warunkow nie odcyfruje ale jednak jakby troche taniej niz mowisz

 

I komentarz - skontaktuj się przed złożeniem zamówienia nie powoduje żadnego niepokoju ?

 

Panowie, ja nie mam nic wspólnego z dystrybucją, nie namawiam. Jak ktoś uważa, że za 5600hok da się je kupić to nic tylko brać. Serio.

 

 

To moze oznaczac mnostwo rzeczy - chocby ze dostepnos jest kiepska albo ze bedzie dostepny dopiero za chwile. Osobiscie wolalbym kupic u nas i z gwarancja chociaz cena nie jest zbyt niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dziś/wczoraj tego zestawu. Z wymienionych w recenzji nauszników, najdłużej zatrzymałem się przy HD650. Ja wiedziałem, że to są świetne słuchawki, ale z Cayinem to one brzmią genialnie. Niech ja jeszcze kiedyś przeczytam na naszym forum, że to są ciemne muły. Myślę, że z HD800 byłoby za dużo wrażeń :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby wypadły na tym torze t90 i dt880 :)

Ale od wczoraj od przeczytania recenzji tylko mlaskam przełykając ślinę.

Niedobry Fatso przyzwyczaił nas do rzetelnych recek i w odróżnieniu od audiopoetòw zawsze się czegoś czepiał - a teraz klops: poziom zachwytów przeszedł do innej galakRyki.

Bądź tu mądry :(

Poczekam na meeta i zobaczę co FeX napisze na temat zgrania z r70x, ale jak coś to na pw wyciągam nr tele do Recenzenta i biorę korepetycje z tłumaczenia celowości takiego zakupu żonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem, że na długo zostanę z HA-3 i R70x i być może HE-400i, ale ich los mniej pewny. Na razie nie mam zamiaru tego zmieniać.

 

Chciałbym dość dokładnie porównać moje combo i tego potwora, będzie to dla mnie miłe zwieńczenie całego roku :)

 

Muszę przyznać, że nie jest łatwo spowodować u mnie opad szczeny, co by nie mówić udało się to tylko SR-009 na Fatsowym torze. Uważam więc, że jeżeli ten zestaw Cayina gra tak, jak opisuje Fatso to mogę być mile zaskoczony, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma, drugi słuchał i wow. Więcej mi nie trzeba :D

A tak naprawdę szukam czegoś do he6 od dłuższego czasu i mj2 mnie niepowalił. Headonic super ale cena za zbalansowana wersje poza moimi możliwościami. Cała reszta albo za mało mocy albo wysterowanie nijakie. Audiogd już zamówiłem ale ten ma godna specyfikacje i wyglada o niebo lepiej.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez pankracy_waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze ktoś pomyśli, że recenzja była na podstawie zdjęć i dopiero teraz posłuchałeś ;)

 

Właśnie rozpakowuje pudła.

A gdzie tego zestawu mozna posluchac w stolycy?

 

W Audiomagic

Thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to pasuje pod 009?

Czyli sam DACzek.

Aż wróciłem do standardowego układu lamp. I wczoraj, znaczy dzisiaj siedziałem do 4tej rano. I zamiast kłaść się spać, tylko płyty zmieniałem.

Znowu, nie wiem co napisać, żeby nie wyszło, że komunały. Naprawdę rzadko mi się zdarza takie oczarowanie, a ostatnio normalnie codziennie :)

Zaczęło się od GR07, teraz K1000 i te klocki. HD650 zdjęły maskę. To naprawdę będą muzycznie udane święta. Cała rodzina obkupuje mnie co roku w jakieś rzadkie płyty, to teraz nawet ze mną nie pogadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć, że Cayin to marka, która nijak nie wpisuję się w tak zwaną chińszczyznę. Jej produkty są dopracowane technicznie jak i wizualnie co niestety ma swoje odzwierciedlenie w cenie. Robią dużo sprzętu dla zachodnich marek, tylko wtedy z innym logo to samo kosztuje 2x więcej. Mam u siebie na testach wzmacniacz lampowy A-55 TP i jestem nim zachwycony, a to ponoć taki średniak wśród ich wzmacniaczy.

Edytowane przez kartonik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, żyłka w oku zaczyna mi drgać niebezpiecznie. Zaczynam sumować potencjalne przychody ze sprzedaży posiadanego sprzętu ;(

Jest nas conajmniej dwóch :(

No i Baele, który już się w zasadzie na zbiorówkę wpisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności